European Championship
Round: 1
1901 Salnikova Nonna 0 : 1 Hobemagi Martin 2325
2206 Salnikov Pavel 1 : 0 Katsev Ilya 1804
2412 Soosyrv Ants 1 : 0 Metreveli Irina 1999
2134 Serdyukov Egor 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1788
2130 Mesila Villem 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
2232 Makarov Pavel 0.5 : 0.5 Lillemaa Argo 1799
1689 Kolk Kuno 0 : 1 Lents Johann 2213
1649 Rahumagi Brenet 0 : 1 Sirategyan Karen 2068
1499 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Fedotov Denis 2031
2156 Balabhai Viktor 1 : 0 Lohmus Kristofer 1542
1525 Olumets Erko 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
1494 Tiivel Tuuli 0 : 1 Jonsson Peter 2030
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Orlov Denis 1616
2250 Karasyov Maxim 1 : 0 Ikonen Jussi 1946
 
Round: 2
1788 Lisyutin Alexandr 1 : 0 Tiivel Tuuli 1494
2250 Karasyov Maxim 1 : 0 Balabhai Viktor 2156
2134 Serdyukov Egor 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
2232 Makarov Pavel 0.5 : 0.5 Fedotov Denis 2031
1649 Rahumagi Brenet 1 : 0 Katsev Ilya 1804
2325 Hobemagi Martin 0.5 : 0.5 Filinov Vladimir 2149
1616 Orlov Denis 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1499
1799 Lillemaa Argo 0 : 1 Metreveli Irina 1999
2412 Soosyrv Ants 0.5 : 0.5 Kryuchok Roman 2163
1946 Ikonen Jussi 1 : 0 Lohmus Kristofer 1542
2206 Salnikov Pavel 1 : 0 Sirategyan Karen 2068
1689 Kolk Kuno 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
2130 Mesila Villem 1 : 0 Lents Johann 2213
1901 Salnikova Nonna 1 : 0 Olumets Erko 1525
 
Round: 3
2325 Hobemagi Martin 1 : 0 Jonsson Peter 2030
2213 Lents Johann 1 : 0 Salnikova Nonna 1901
2134 Serdyukov Egor 1 : 0 Filinov Vladimir 2149
2412 Soosyrv Ants 1 : 0 Mesila Villem 2130
1788 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Balabhai Viktor 2156
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Fedotov Denis 2031
1999 Metreveli Irina 0 : 1 Rahumagi Brenet 1649
1616 Orlov Denis 0 : 1 Tiivel Tuuli 1494
2232 Makarov Pavel 1 : 0 Ikonen Jussi 1946
1689 Kolk Kuno 0 : 1 Sirategyan Karen 2068
1799 Lillemaa Argo 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1499
1525 Olumets Erko 0 : 1 Katsev Ilya 1804
2206 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Karasyov Maxim 2250
1542 Lohmus Kristofer 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
 
Round: 4
2412 Soosyrv Ants 1 : 0 Salnikov Pavel 2206
2163 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Hobemagi Martin 2325
2250 Karasyov Maxim 1 : 0 Serdyukov Egor 2134
1649 Rahumagi Brenet 0 : 1 Lents Johann 2213
1499 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Katsev Ilya 1804
2031 Fedotov Denis 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2232 Makarov Pavel 1 : 0 Sirategyan Karen 2068
1788 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Metreveli Irina 1999
1901 Salnikova Nonna 1 : 0 Lohmus Kristofer 1542
1401 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Tiivel Tuuli 1494
1946 Ikonen Jussi 1 : 0 Kolk Kuno 1689
1525 Olumets Erko 0 : 1 Orlov Denis 1616
2130 Mesila Villem 1 : 0 Balabhai Viktor 2156
1799 Lillemaa Argo 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
 
Round: 5
2030 Jonsson Peter 1 : 0 Rahumagi Brenet 1649
1542 Lohmus Kristofer 0 : 1 Kolk Kuno 1689
2412 Soosyrv Ants 1 : 0 Karasyov Maxim 2250
2163 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Serdyukov Egor 2134
2031 Fedotov Denis 1 : 0 Katsev Ilya 1804
2232 Makarov Pavel 1 : 0 Mesila Villem 2130
2206 Salnikov Pavel 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2068 Sirategyan Karen 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1499
1401 Kallikorm Kevin Kaido 1 : 0 Olumets Erko 1525
1799 Lillemaa Argo 1 : 0 Salnikova Nonna 1901
1616 Orlov Denis 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1788
1946 Ikonen Jussi 0 : 1 Metreveli Irina 1999
1494 Tiivel Tuuli 0 : 1 Balabhai Viktor 2156
2213 Lents Johann 0 : 1 Hobemagi Martin 2325
 
Round: 6
1542 Lohmus Kristofer 0 : 1 Katsev Ilya 1804
2031 Fedotov Denis 0 : 1 Salnikov Pavel 2206
2030 Jonsson Peter 0 : 1 Lents Johann 2213
2250 Karasyov Maxim 0.5 : 0.5 Hobemagi Martin 2325
1649 Rahumagi Brenet 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1788
1799 Lillemaa Argo 0 : 1 Sirategyan Karen 2068
2156 Balabhai Viktor 1 : 0 Metreveli Irina 1999
2163 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Filinov Vladimir 2149
1525 Olumets Erko 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1499
1946 Ikonen Jussi 1 : 0 Tiivel Tuuli 1494
1689 Kolk Kuno 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
1616 Orlov Denis 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
2232 Makarov Pavel 0 : 1 Soosyrv Ants 2412
2130 Mesila Villem 1 : 0 Serdyukov Egor 2134
 
Round: 7
2206 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
2130 Mesila Villem 1 : 0 Kryuchok Roman 2163
2149 Filinov Vladimir 0 : 1 Karasyov Maxim 2250
2412 Soosyrv Ants 0 : 1 Hobemagi Martin 2325
2213 Lents Johann 1 : 0 Sirategyan Karen 2068
1999 Metreveli Irina 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
2156 Balabhai Viktor 0 : 1 Makarov Pavel 2232
1525 Olumets Erko 1 : 0 Kolk Kuno 1689
1804 Katsev Ilya 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
1499 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1788
2031 Fedotov Denis 1 : 0 Tiivel Tuuli 1494
1542 Lohmus Kristofer 0 : 1 Orlov Denis 1616
1799 Lillemaa Argo 0 : 1 Ikonen Jussi 1946
1649 Rahumagi Brenet 0 : 1 Serdyukov Egor 2134
 
Round: 8
2163 Kryuchok Roman 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
1799 Lillemaa Argo 0.5 : 0.5 Lisyutin Alexandr 1788
2134 Serdyukov Egor 0 : 1 Sirategyan Karen 2068
2156 Balabhai Viktor 1 : 0 Filinov Vladimir 2149
2250 Karasyov Maxim 0 : 1 Mesila Villem 2130
1999 Metreveli Irina 1 : 0 Katsev Ilya 1804
2031 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Jonsson Peter 2030
1542 Lohmus Kristofer 1 : 0 Olumets Erko 1525
1401 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1499
2325 Hobemagi Martin 1 : 0 Makarov Pavel 2232
2213 Lents Johann 0 : 1 Soosyrv Ants 2412
1494 Tiivel Tuuli 0 : 1 Kolk Kuno 1689
1649 Rahumagi Brenet 0 : 1 Orlov Denis 1616
1946 Ikonen Jussi 0 : 1 Salnikov Pavel 2206
 
Round: 9
2156 Balabhai Viktor 1 : 0 Lents Johann 2213
2031 Fedotov Denis 1 : 0 Orlov Denis 1616
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Jonsson Peter 2030
1999 Metreveli Irina 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2250 Karasyov Maxim 1 : 0 Salnikova Nonna 1901
2325 Hobemagi Martin 1 : 0 Mesila Villem 2130
1401 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1788
2134 Serdyukov Egor 1 : 0 Ikonen Jussi 1946
1499 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Lohmus Kristofer 1542
2412 Soosyrv Ants 1 : 0 Sirategyan Karen 2068
1804 Katsev Ilya 1 : 0 Tiivel Tuuli 1494
1799 Lillemaa Argo 1 : 0 Olumets Erko 1525
2232 Makarov Pavel 1 : 0 Salnikov Pavel 2206
1649 Rahumagi Brenet 0 : 1 Kolk Kuno 1689
 
Round: 10
1799 Lillemaa Argo 0 : 1 Rahumagi Brenet 1649
2232 Makarov Pavel 1 : 0 Karasyov Maxim 2250
1901 Salnikova Nonna 0 : 1 Filinov Vladimir 2149
2030 Jonsson Peter 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1499
2031 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Sirategyan Karen 2068
2156 Balabhai Viktor 0 : 1 Soosyrv Ants 2412
2206 Salnikov Pavel 1 : 0 Mesila Villem 2130
1494 Tiivel Tuuli 0 : 1 Olumets Erko 1525
1689 Kolk Kuno 0 : 1 Katsev Ilya 1804
1788 Lisyutin Alexandr 1 : 0 Lohmus Kristofer 1542
1999 Metreveli Irina 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
2213 Lents Johann 1 : 0 Kryuchok Roman 2163
1946 Ikonen Jussi 1 : 0 Orlov Denis 1616
2134 Serdyukov Egor 0 : 1 Hobemagi Martin 2325
 
Round: 11
2250 Karasyov Maxim 1 : 0 Fedotov Denis 2031
2134 Serdyukov Egor 0 : 1 Salnikova Nonna 1901
2149 Filinov Vladimir 0 : 1 Soosyrv Ants 2412
1689 Kolk Kuno 0.5 : 0.5 Orlov Denis 1616
2232 Makarov Pavel 0 : 1 Lents Johann 2213
1999 Metreveli Irina 1 : 0 Jonsson Peter 2030
2156 Balabhai Viktor 1 : 0 Sirategyan Karen 2068
1804 Katsev Ilya 1 : 0 Ikonen Jussi 1946
1525 Olumets Erko 0 : 1 Rahumagi Brenet 1649
1799 Lillemaa Argo 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1401
1494 Tiivel Tuuli 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1499
2163 Kryuchok Roman 1 : 0 Lohmus Kristofer 1542
2130 Mesila Villem 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1788
2206 Salnikov Pavel 0 : 1 Hobemagi Martin 2325
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2014-06-25
End: 2014-07-02
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.079130172729492 sec.