Tallinn Open
Round: A1
1733 Orlov Denis 0 : 1 Mesila Villem 2105
1882 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Epifanov Dmitry 2400
1931 Bulatovsky Oleg 0 : 1 Sushkov Vladimir 2571
1866 Kolk Kuno 0 : 1 Pajuste Renee 2247
1642 Rahumagi Brenet 1 : 0 Voznjuk Pavel 1828
1937 Valjataga Paul 0 : 1 Taimla Tunnet 2467
1889 Magdeev Igor 0 : 1 Oll Aivo 2450
2248 Wang Qingqing 1 : 0 Katsev Ilya 1906
 
Round: A2
1733 Orlov Denis 1 : 0 Valjataga Paul 1937
2467 Taimla Tunnet 1 : 0 Mesila Villem 2105
2571 Sushkov Vladimir 1 : 0 Wang Qingqing 2248
1931 Bulatovsky Oleg 0 : 1 Katsev Ilya 1906
1889 Magdeev Igor 0 : 1 Kolk Kuno 1866
2400 Epifanov Dmitry 1 : 0 Rahumagi Brenet 1642
1828 Voznjuk Pavel 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1882
2450 Oll Aivo 1 : 0 Pajuste Renee 2247
 
Round: A3
2571 Sushkov Vladimir 1 : 0 Epifanov Dmitry 2400
2247 Pajuste Renee 1 : 0 Katsev Ilya 1906
1931 Bulatovsky Oleg 0 : 1 Magdeev Igor 1889
1733 Orlov Denis 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1882
1828 Voznjuk Pavel 0 : 1 Valjataga Paul 1937
2450 Oll Aivo 1 : 0 Taimla Tunnet 2467
1642 Rahumagi Brenet 0 : 1 Mesila Villem 2105
2248 Wang Qingqing 1 : 0 Kolk Kuno 1866
 
Round: A4
2392 Soosyrv Ants 1 : 0 Bulatovsky Oleg 1931
2450 Oll Aivo 1 : 0 Sushkov Vladimir 2571
2467 Taimla Tunnet 1 : 0 Wang Qingqing 2248
1937 Valjataga Paul 0 : 1 Pajuste Renee 2247
1906 Katsev Ilya 1 : 0 Magdeev Igor 1889
2105 Mesila Villem 0 : 1 Epifanov Dmitry 2400
1642 Rahumagi Brenet 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1882
1828 Voznjuk Pavel 0 : 1 Kolk Kuno 1866
 
Round: A5
1889 Magdeev Igor 0 : 1 Soosyrv Ants 2392
2105 Mesila Villem 0 : 1 Wang Qingqing 2248
1882 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Taimla Tunnet 2467
1642 Rahumagi Brenet 0 : 1 Valjataga Paul 1937
1906 Katsev Ilya 1 : 0 Kolk Kuno 1866
2571 Sushkov Vladimir 1 : 0 Pajuste Renee 2247
1931 Bulatovsky Oleg 1 : 0 Voznjuk Pavel 1828
2450 Oll Aivo 0 : 1 Epifanov Dmitry 2400
 
Round: A6
1642 Rahumagi Brenet 0 : 1 Bulatovsky Oleg 1931
1866 Kolk Kuno 0 : 1 Valjataga Paul 1937
2467 Taimla Tunnet 0 : 1 Sushkov Vladimir 2571
1906 Katsev Ilya 0 : 1 Oll Aivo 2450
1889 Magdeev Igor 1 : 0 Voznjuk Pavel 1828
1733 Orlov Denis 1 : 0 Wang Qingqing 2248
2247 Pajuste Renee 0.5 : 0.5 Epifanov Dmitry 2400
1882 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Mesila Villem 2105
 
Round: A7
2467 Taimla Tunnet 0 : 1 Epifanov Dmitry 2400
1882 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Kolk Kuno 1866
1733 Orlov Denis 0 : 1 Bulatovsky Oleg 1931
1642 Rahumagi Brenet 0 : 1 Magdeev Igor 1889
2105 Mesila Villem 0.5 : 0.5 Pajuste Renee 2247
2571 Sushkov Vladimir 1 : 0 Katsev Ilya 1906
2265 Hobemagi Martin 1 : 0 Voznjuk Pavel 1828
2248 Wang Qingqing 0 : 1 Oll Aivo 2450
 
Round: A8
2450 Oll Aivo 1 : 0 Bulatovsky Oleg 1931
1642 Rahumagi Brenet 0 : 1 Kolk Kuno 1866
2265 Hobemagi Martin 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1882
2467 Taimla Tunnet 1 : 0 Pajuste Renee 2247
1733 Orlov Denis 0.5 : 0.5 Magdeev Igor 1889
2400 Epifanov Dmitry 1 : 0 Wang Qingqing 2248
1906 Katsev Ilya 1 : 0 Voznjuk Pavel 1828
2105 Mesila Villem 0 : 1 Sushkov Vladimir 2571
 
Round: B1
1435 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Narva Mart 1257
1461 Raag Ardi 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1349
1550 Piik Sander 1 : 0 Kolk Mari 1324
1326 Sadova Taisia 0 : 1 Olumets Erko 1553
1519 Ikla Markus 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1296
1762 Purk Tauri 0 : 1 Heidmets Mark 1503
 
Round: B2
1326 Sadova Taisia 0 : 1 Raag Ardi 1461
1349 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Heidmets Mark 1503
1762 Purk Tauri 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1296
1519 Ikla Markus 1 : 0 Kolk Mari 1324
1553 Olumets Erko 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1435
1257 Narva Mart 0 : 1 Piik Sander 1550
 
Round: B3
1296 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Kolar Karl-Ustav 1435
1762 Purk Tauri 1 : 0 Raag Ardi 1461
1519 Ikla Markus 0 : 1 Olumets Erko 1553
1349 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Kolk Mari 1324
1550 Piik Sander 0.5 : 0.5 Heidmets Mark 1503
1326 Sadova Taisia 1 : 0 Narva Mart 1257
 
Round: B4
1461 Raag Ardi 0.5 : 0.5 Piik Sander 1550
1326 Sadova Taisia 0 : 1 Heidmets Mark 1503
1435 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Kolk Mari 1324
1553 Olumets Erko 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1349
1296 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Narva Mart 1257
1762 Purk Tauri 1 : 0 Ikla Markus 1519
 
Round: B5
1296 Kallikorm Kevin Kaido 0 : 1 Sadova Taisia 1326
1435 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Heidmets Mark 1503
1349 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Narva Mart 1257
1461 Raag Ardi 1 : 0 Kolk Mari 1324
1519 Ikla Markus 0 : 1 Piik Sander 1550
1553 Olumets Erko 1 : 0 Purk Tauri 1762
 
Round: B6
1435 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1349
1326 Sadova Taisia 0 : 1 Piik Sander 1550
1519 Ikla Markus 1 : 0 Raag Ardi 1461
1324 Kolk Mari 1 : 0 Narva Mart 1257
1553 Olumets Erko 0 : 1 Heidmets Mark 1503
 
Round: B7
1503 Heidmets Mark 1 : 0 Kolk Mari 1324
1461 Raag Ardi 1 : 0 Kallikorm Kevin Kaido 1296
1435 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Ikla Markus 1519
1326 Sadova Taisia 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1349
1550 Piik Sander 1 : 0 Olumets Erko 1553
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2015-12-26
End: 2015-12-29
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.042165040969849 sec.