1st Team Renju Cup of General Consul of Japan in St. Petersburg
Round: 1
1462 Holtsman Kris 1 : 0 Raag Ardi 1463
1890 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1421
1801 Semyonov Oleg 1 : 0 Murumaa Mathias 1097
1621 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Taiblin Yuriy 2040
2306 Nikonov Konstantin 1 : 0 Kuleshov Mikhail 1776
1769 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Makarov Pavel 2225
2051 Fedotov Denis 1 : 0 Muugamae Eric 1351
1717 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Magdeev Igor 1868
1524 Piik Sander 0 : 1 Lents Johann 2251
2180 Kryuchok Roman 1 : 0 Murumaa Magnus 1197
1625 Dyachkov Nikita 0 : 1 Epifanov Dmitry 2420
2096 Arevkov Maxim 0 : 1 Salnikov Pavel 2290
1603 Ikla Markus 0.5 : 0.5 Lillemaa Argo 1756
1911 Semyonov Vladimir 0 : 1 Balabhai Viktor 2067
2089 Filinov Vladimir 1 : 0 Lapin Ivan 1236
2236 Potapov Alexey 1 : 0 Salnikova Nonna 1797
1900 Moiseyev Kirill 0 : 1 Artemyev Sergey 2211
2332 Kozhin Mikhail 1 : 0 Karpov Fyodor 1597
1607 Ponezhin Gennady 0 : 1 Karasyov Maxim 2270
 
Round: 2
1890 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Muugamae Eric 1351
1868 Magdeev Igor 0 : 1 Kozhin Mikhail 2332
1197 Murumaa Magnus 0 : 1 Lents Johann 2251
1756 Lillemaa Argo 1 : 0 Murumaa Mathias 1097
1621 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Arevkov Maxim 2096
2157 Kachaev Denis 0 : 1 Makarov Pavel 2225
1797 Salnikova Nonna 0.5 : 0.5 Lisyutin Alexandr 1769
1900 Moiseyev Kirill 0 : 1 Kuleshov Mikhail 1776
1717 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Semyonov Vladimir 1911
2236 Potapov Alexey 1 : 0 Raag Ardi 1463
1801 Semyonov Oleg 0.5 : 0.5 Yusupmurzin Danila 1517
2089 Filinov Vladimir 1 : 0 Nikonova Natalya 1868
2180 Kryuchok Roman 1 : 0 Dyachkov Nikita 1625
1597 Karpov Fyodor 0 : 1 Fedotov Denis 2051
1607 Ponezhin Gennady 0 : 1 Vostryakov Alexey 1745
2306 Nikonov Konstantin 0 : 1 Epifanov Dmitry 2420
1524 Piik Sander 0 : 1 Artemyev Sergey 2211
2071 Berezin Roman 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1421
2067 Balabhai Viktor 0 : 1 Ikla Markus 1603
 
Round: 3
2371 Soosyrv Ants 1 : 0 Raag Ardi 1463
1197 Murumaa Magnus 0 : 1 Piik Sander 1524
1097 Murumaa Mathias 0 : 1 Ikla Markus 1603
2332 Kozhin Mikhail 1 : 0 Arevkov Maxim 2096
1890 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Ponezhin Gennady 1607
1756 Lillemaa Argo 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1517
1900 Moiseyev Kirill 0 : 1 Epifanov Dmitry 2420
1462 Holtsman Kris 1 : 0 Lapin Ivan 1236
2089 Filinov Vladimir 1 : 0 Salnikova Nonna 1797
1625 Dyachkov Nikita 0 : 1 Lents Johann 2251
2051 Fedotov Denis 0 : 1 Taiblin Yuriy 2040
1868 Magdeev Igor 1 : 0 Semyonov Oleg 1801
1745 Vostryakov Alexey 0 : 1 Makarov Pavel 2225
2270 Karasyov Maxim 0.5 : 0.5 Semyonov Vladimir 1911
1421 Kolar Karl-Ustav 1 : 0 Muugamae Eric 1351
2236 Potapov Alexey 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1769
2306 Nikonov Konstantin 1 : 0 Kryuchok Roman 2180
1717 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Balabhai Viktor 2067
2290 Salnikov Pavel 1 : 0 Kuleshov Mikhail 1776
1621 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Berezin Roman 2071
 
Round: 4
1717 Kalnitsky Oleg 0.5 : 0.5 Ikla Markus 1603
1524 Piik Sander 0 : 1 Kuleshov Mikhail 1776
2236 Potapov Alexey 1 : 0 Kozhin Mikhail 2332
1769 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Raag Ardi 1463
2290 Salnikov Pavel 0.5 : 0.5 Karasyov Maxim 2270
2071 Berezin Roman 0 : 1 Kachaev Denis 2157
1197 Murumaa Magnus 0 : 1 Dyachkov Nikita 1625
1421 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1621
1097 Murumaa Mathias 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1517
2420 Epifanov Dmitry 0.5 : 0.5 Artemyev Sergey 2211
1801 Semyonov Oleg 0 : 1 Semyonov Vladimir 1911
1797 Salnikova Nonna 0 : 1 Vostryakov Alexey 1745
1597 Karpov Fyodor 1 : 0 Muugamae Eric 1351
2371 Soosyrv Ants 1 : 0 Ponezhin Gennady 1607
2180 Kryuchok Roman 1 : 0 Moiseyev Kirill 1900
2051 Fedotov Denis 0 : 1 Arevkov Maxim 2096
2225 Makarov Pavel 1 : 0 Lillemaa Argo 1756
1462 Holtsman Kris 0 : 1 Nikonova Natalya 1868
2040 Taiblin Yuriy 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1890
2306 Nikonov Konstantin 0 : 1 Lents Johann 2251
 
Round: 5
1421 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Karpov Fyodor 1597
1197 Murumaa Magnus 0 : 1 Nikonov Konstantin 2306
1351 Muugamae Eric 0 : 1 Taiblin Yuriy 2040
1463 Raag Ardi 0 : 1 Lapin Ivan 1236
1868 Magdeev Igor 1 : 0 Murumaa Mathias 1097
1769 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Kozhin Mikhail 2332
1776 Kuleshov Mikhail 0 : 1 Epifanov Dmitry 2420
2157 Kachaev Denis 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1621
1717 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Karasyov Maxim 2270
1625 Dyachkov Nikita 1 : 0 Piik Sander 1524
1517 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Ikla Markus 1603
2211 Artemyev Sergey 0.5 : 0.5 Kryuchok Roman 2180
1745 Vostryakov Alexey 0 : 1 Potapov Alexey 2236
2051 Fedotov Denis 0 : 1 Salnikov Pavel 2290
1797 Salnikova Nonna 1 : 0 Holtsman Kris 1462
2251 Lents Johann 1 : 0 Moiseyev Kirill 1900
2371 Soosyrv Ants 0 : 1 Makarov Pavel 2225
2096 Arevkov Maxim 0.5 : 0.5 Topkin Georg-Romet 1890
1911 Semyonov Vladimir 0 : 1 Lillemaa Argo 1756
2077 Metreveli Irina 0 : 1 Balabhai Viktor 2067
 
Round: 6
1607 Ponezhin Gennady 0 : 1 Nikonova Natalya 1868
1517 Yusupmurzin Danila 0.5 : 0.5 Magdeev Igor 1868
2071 Berezin Roman 0.5 : 0.5 Topkin Georg-Romet 1890
1575 Kachaeva Ilona 0 : 1 Fedotov Denis 2051
1597 Karpov Fyodor 0 : 1 Taiblin Yuriy 2040
1197 Murumaa Magnus 0 : 1 Moiseyev Kirill 1900
1717 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Semyonov Oleg 1801
1745 Vostryakov Alexey 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1769
2225 Makarov Pavel 1 : 0 Dyachkov Nikita 1625
2180 Kryuchok Roman 1 : 0 Kuleshov Mikhail 1776
2211 Artemyev Sergey 0 : 1 Lents Johann 2251
1797 Salnikova Nonna 0 : 1 Soosyrv Ants 2371
2089 Filinov Vladimir 1 : 0 Raag Ardi 1463
1421 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Kachaev Denis 2157
1097 Murumaa Mathias 0 : 1 Semyonov Vladimir 1911
1756 Lillemaa Argo 0 : 1 Salnikov Pavel 2290
1524 Piik Sander 0 : 1 Epifanov Dmitry 2420
2332 Kozhin Mikhail 0.5 : 0.5 Ikla Markus 1603
2236 Potapov Alexey 1 : 0 Holtsman Kris 1462
2096 Arevkov Maxim 1 : 0 Muugamae Eric 1351
 
Round: 7
1900 Moiseyev Kirill 0 : 1 Dyachkov Nikita 1625
1421 Kolar Karl-Ustav 0 : 1 Taiblin Yuriy 2040
2251 Lents Johann 1 : 0 Kuleshov Mikhail 1776
1621 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Topkin Georg-Romet 1890
1603 Ikla Markus 0.5 : 0.5 Magdeev Igor 1868
1717 Kalnitsky Oleg 1 : 0 Lillemaa Argo 1756
1801 Semyonov Oleg 0 : 1 Karasyov Maxim 2270
2051 Fedotov Denis 1 : 0 Kachaev Denis 2157
1517 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Semyonov Vladimir 1911
1597 Karpov Fyodor 0 : 1 Arevkov Maxim 2096
2211 Artemyev Sergey 1 : 0 Murumaa Magnus 1197
1462 Holtsman Kris 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1769
2077 Metreveli Irina 0 : 1 Epifanov Dmitry 2420
2071 Berezin Roman 1 : 0 Muugamae Eric 1351
1236 Lapin Ivan 0 : 1 Salnikova Nonna 1797
2306 Nikonov Konstantin 1 : 0 Piik Sander 1524
2067 Balabhai Viktor 1 : 0 Murumaa Mathias 1097
1745 Vostryakov Alexey 0 : 1 Filinov Vladimir 2089
1463 Raag Ardi 0 : 1 Nikonova Natalya 1868
 
Round: 8
1625 Dyachkov Nikita 0 : 1 Artemyev Sergey 2211
1717 Kalnitsky Oleg 1 : 0 Murumaa Mathias 1097
1197 Murumaa Magnus 0 : 1 Kuleshov Mikhail 1776
2096 Arevkov Maxim 0.5 : 0.5 Taiblin Yuriy 2040
1900 Moiseyev Kirill 0 : 1 Nikonov Konstantin 2306
2051 Fedotov Denis 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1421
1462 Holtsman Kris 0 : 1 Filinov Vladimir 2089
1868 Magdeev Igor 0 : 1 Semyonov Vladimir 1911
2157 Kachaev Denis 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1890
1769 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Soosyrv Ants 2371
1351 Muugamae Eric 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1621
1603 Ikla Markus 0 : 1 Semyonov Oleg 1801
2290 Salnikov Pavel 1 : 0 Lapin Ivan 1236
2420 Epifanov Dmitry 1 : 0 Lents Johann 2251
1745 Vostryakov Alexey 1 : 0 Raag Ardi 1463
1524 Piik Sander 0 : 1 Kryuchok Roman 2180
1797 Salnikova Nonna 0 : 1 Makarov Pavel 2225
1756 Lillemaa Argo 0 : 1 Karasyov Maxim 2270
1517 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Balabhai Viktor 2067
2071 Berezin Roman 1 : 0 Karpov Fyodor 1597
 
Round: 9
1801 Semyonov Oleg 1 : 0 Lillemaa Argo 1756
1776 Kuleshov Mikhail 1 : 0 Dyachkov Nikita 1625
2180 Kryuchok Roman 0.5 : 0.5 Lents Johann 2251
2071 Berezin Roman 1 : 0 Taiblin Yuriy 2040
1745 Vostryakov Alexey 1 : 0 Holtsman Kris 1462
2211 Artemyev Sergey 0 : 1 Nikonov Konstantin 2306
2051 Fedotov Denis 1 : 0 Topkin Georg-Romet 1890
1717 Kalnitsky Oleg 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1517
1607 Ponezhin Gennady 0 : 1 Kachaeva Ilona 1575
1463 Raag Ardi 1 : 0 Salnikova Nonna 1797
1911 Semyonov Vladimir 1 : 0 Ikla Markus 1603
2332 Kozhin Mikhail 1 : 0 Murumaa Mathias 1097
2290 Salnikov Pavel 1 : 0 Makarov Pavel 2225
1900 Moiseyev Kirill 1 : 0 Piik Sander 1524
2420 Epifanov Dmitry 1 : 0 Murumaa Magnus 1197
2236 Potapov Alexey 1 : 0 Nikonova Natalya 1868
2096 Arevkov Maxim 1 : 0 Kolar Karl-Ustav 1421
1597 Karpov Fyodor 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1621
1351 Muugamae Eric 0 : 1 Kachaev Denis 2157
Country: Russia
City: Saint Petersburg
Start: 2016-01-06
End: 2016-01-10
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.11318707466125 sec.