Karepa camp
Round: A1
1493 Piik Sander 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1563
2292 Wang Qingqing 1 : 0 Kolk Kuno 1766
1613 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Raag Ardi 1366
1964 Metreveli Irina 1 : 0 Tuvikene Margus 2094
1564 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Heidmets Mark 1636
2174 Karlsson Stefan 0 : 1 Lents Johann 2298
1705 Karlsson Irene 0 : 1 Taimla Tunnet 2415
1662 Metreveli Maksim 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1446
2114 Fedotov Denis 1 : 0 Hõbemägi Martin 2332
1421 Tiivel Tuuli 0 : 1 Purk Tauri 1923
1782 Lohmus Kristofer 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1480
1534 Ikla Markus 0 : 1 Salnikov Pavel 2152
 
Round: A2
2114 Fedotov Denis 0.5 : 0.5 Lents Johann 2298
1782 Lohmus Kristofer 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1564
1563 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Salnikova Nonna 1761
2292 Wang Qingqing 1 : 0 Metreveli Irina 1964
2094 Tuvikene Margus 1 : 0 Kolk Kuno 1766
1636 Heidmets Mark 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1480
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Ikla Markus 1534
2174 Karlsson Stefan 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1446
1366 Raag Ardi 0 : 1 Karlsson Irene 1705
2415 Taimla Tunnet 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1613
1421 Tiivel Tuuli 0 : 1 Piik Sander 1493
2152 Salnikov Pavel 1 : 0 Rahumagi Brenet 1835
1923 Purk Tauri 1 : 0 Metreveli Maksim 1662
 
Round: A3
1766 Kolk Kuno 1 : 0 Raag Ardi 1366
2152 Salnikov Pavel 1 : 0 Yusupmurzina Darya 1480
1613 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Heidmets Mark 1636
1964 Metreveli Irina 1 : 0 Fedotov Denis 2114
1923 Purk Tauri 0.5 : 0.5 Tolstoguzova Sofia 1563
1835 Rahumagi Brenet 1 : 0 Piik Sander 1493
1564 Rumyantseva Ekaterina 1 : 0 Ikla Markus 1534
1662 Metreveli Maksim 0 : 1 Lents Johann 2298
2332 Hõbemägi Martin 0 : 1 Karlsson Stefan 2174
1421 Tiivel Tuuli 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1446
1782 Lohmus Kristofer 1 : 0 Salnikova Nonna 1761
2415 Taimla Tunnet 1 : 0 Wang Qingqing 2292
1705 Karlsson Irene 0 : 1 Tuvikene Margus 2094
 
Round: A4
1534 Ikla Markus 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1446
1421 Tiivel Tuuli 0 : 1 Kolk Kuno 1766
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1613
1923 Purk Tauri 1 : 0 Lents Johann 2298
1705 Karlsson Irene 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1564
1493 Piik Sander 0 : 1 Metreveli Maksim 1662
1782 Lohmus Kristofer 0 : 1 Metreveli Irina 1964
2152 Salnikov Pavel 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1563
1366 Raag Ardi 0 : 1 Salnikova Nonna 1761
2114 Fedotov Denis 1 : 0 Rahumagi Brenet 1835
1480 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Karlsson Stefan 2174
2094 Tuvikene Margus 0 : 1 Heidmets Mark 1636
 
Round: A5
1923 Purk Tauri 0.5 : 0.5 Salnikov Pavel 2152
2174 Karlsson Stefan 0.5 : 0.5 Metreveli Irina 1964
1705 Karlsson Irene 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1613
1761 Salnikova Nonna 0 : 1 Hõbemägi Martin 2332
2094 Tuvikene Margus 1 : 0 Lents Johann 2298
1480 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Fedotov Denis 2114
1766 Kolk Kuno 1 : 0 Metreveli Maksim 1662
1534 Ikla Markus 1 : 0 Raag Ardi 1366
1563 Tolstoguzova Sofia 0 : 1 Heidmets Mark 1636
1493 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1446
1421 Tiivel Tuuli 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1564
1835 Rahumagi Brenet 0 : 1 Lohmus Kristofer 1782
 
Round: A6
1493 Piik Sander 0 : 1 Salnikova Nonna 1761
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Tuvikene Margus 2094
2174 Karlsson Stefan 0 : 1 Kolk Kuno 1766
2114 Fedotov Denis 0 : 1 Salnikov Pavel 2152
1446 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1613
1964 Metreveli Irina 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1563
1782 Lohmus Kristofer 1 : 0 Karlsson Irene 1705
1564 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Lents Johann 2298
1923 Purk Tauri 1 : 0 Heidmets Mark 1636
1835 Rahumagi Brenet 1 : 0 Metreveli Maksim 1662
1366 Raag Ardi 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1480
1534 Ikla Markus 1 : 0 Tiivel Tuuli 1421
 
Round: A7
2174 Karlsson Stefan 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1563
1835 Rahumagi Brenet 0 : 1 Tuvikene Margus 2094
1421 Tiivel Tuuli 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1613
1446 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Raag Ardi 1366
1534 Ikla Markus 0 : 1 Metreveli Maksim 1662
1923 Purk Tauri 1 : 0 Metreveli Irina 1964
2332 Hõbemägi Martin 1 : 0 Heidmets Mark 1636
1564 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Piik Sander 1493
1705 Karlsson Irene 0 : 1 Lents Johann 2298
1761 Salnikova Nonna 1 : 0 Yusupmurzina Darya 1480
2114 Fedotov Denis 1 : 0 Kolk Kuno 1766
1782 Lohmus Kristofer 0 : 1 Salnikov Pavel 2152
 
Round: B1
1298 Narva Mart 0 : 1 Moisto Mairon 1195
1030 Olmann Kullar 1 : 0 Gromov Danila 1279
  Gromov Ivan 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1139
1039 Moller Andrus 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
1119 Sonina Marina 0 : 1 Kolk Mari 1318
1292 Koni Kirke 1 : 0 Kilk Oliver 1228
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Pukk Martin  
1144 Reimand Hanna-Kai 1 : 0 Sonina Vladislava 1067
1349 Mumm Kristina 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1037
1312 Lääne Rauno 1 : 0 Parjasaar Elerin 1137
 
Round: B2
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Sonina Vladislava 1067
1228 Kilk Oliver 1 : 0 Gromov Ivan  
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Kolk Mari 1318
  Pukk Martin 0 : 1 Gromov Danila 1279
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1144
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Koni Kirke 1292
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Lääne Rauno 1312
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1139
1195 Moisto Mairon 0 : 1 Mumm Kristina 1349
1039 Moller Andrus 0 : 1 Sonina Marina 1119
1037 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Narva Mart 1298
 
Round: B3
  Gromov Ivan 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1037
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Sonina Vladislava 1067
1298 Narva Mart 1 : 0 Kilk Oliver 1228
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Moller Andrus 1039
1144 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Moisto Mairon 1195
1119 Sonina Marina 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1279 Gromov Danila 0 : 1 Mumm Kristina 1349
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Kolk Mari 1318
  Pukk Martin 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1139
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Lääne Rauno 1312
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Koni Kirke 1292
 
Round: B4
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
1037 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1144
1139 Narva Jaan Oskar 0.5 : 0.5 Olmann Kullar 1030
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Kolk Mari 1318
1279 Gromov Danila 1 : 0 Moller Andrus 1039
1241 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Mumm Kristina 1349
  Gromov Ivan 1 : 0 Pukk Martin  
1228 Kilk Oliver 1 : 0 Sonina Marina 1119
1195 Moisto Mairon 0.5 : 0.5 Koni Kirke 1292
1067 Sonina Vladislava 0 : 1 Narva Mart 1298
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Lääne Rauno 1312
 
Round: B5
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1037
1292 Koni Kirke 1 : 0 Sonina Vladislava 1067
1349 Mumm Kristina 0 : 1 Narva Mart 1298
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1037
1039 Moller Andrus 1 : 0 Pukk Martin  
1144 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Gromov Danila 1279
1228 Kilk Oliver 0 : 1 Kolk Mari 1318
1368 Porohina Ekaterina 0.5 : 0.5 Tolstoguzova Daria 1241
1119 Sonina Marina 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1139
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Moisto Mairon 1195
 
Round: B6
1368 Porohina Ekaterina 0 : 1 Narva Mart 1298
1195 Moisto Mairon 1 : 0 Olmann Kullar 1030
  Gromov Ivan 0 : 1 Sonina Marina 1119
1312 Lääne Rauno 0 : 1 Mumm Kristina 1349
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1144
1037 Topkin Anna-Brigita 1 : 0 Pukk Martin  
1279 Gromov Danila 1 : 0 Koni Kirke 1292
1067 Sonina Vladislava 1 : 0 Pukk Oskar 1142
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1139 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Kolk Mari 1318
1039 Moller Andrus 0 : 1 Kilk Oliver 1228
 
Round: B7
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Narva Mart 1298
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1037
1292 Koni Kirke 1 : 0 Lääne Rauno 1312
1279 Gromov Danila 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1067 Sonina Vladislava 0 : 1 Kilk Oliver 1228
1139 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Moisto Mairon 1195
  Pukk Martin 0 : 1 Sonina Marina 1119
1144 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Kolk Mari 1318
  Gromov Ivan 0 : 1 Parjasaar Elerin 1137
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Mumm Kristina 1349
1039 Moller Andrus 1 : 0 Olmann Kullar 1030
 
Round: D1
1312 Lääne Rauno 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1067 Sonina Vladislava 0 : 1 Kuusk Andres  
1279 Gromov Danila 0 : 1 Sonina Marina 1119
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
1195 Moisto Mairon 0 : 1 Moller Andrus 1039
1241 Murumaa Magnus 1 : 0 Koni Kirke 1292
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1037
1349 Mumm Kristina 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Kolk Mari 1318
1228 Kilk Oliver 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1298 Narva Mart 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1144
1139 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Gromov Ivan  
1298 Narva Mart 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1144
 
Round: D2
1144 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Moisto Mairon 1195
1241 Murumaa Magnus 1 : 0 Porohina Ekaterina 1368
1318 Kolk Mari 0 : 1 Sonina Marina 1119
1312 Lääne Rauno 0 : 1 Tiivel Siim 1347
1037 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1279 Gromov Danila 1 : 0 Olmann Kullar 1030
1189 Murumaa Mathias 0 : 1 Kilk Oliver 1228
1139 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Kuusk Andres  
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Koni Kirke 1292
1039 Moller Andrus 0 : 1 Narva Mart 1298
1142 Pukk Oskar 1 : 0 Mumm Kristina 1349
 
Round: D3
1067 Sonina Vladislava 0 : 1 Parjasaar Elerin 1137
1318 Kolk Mari 1 : 0 Gromov Ivan  
1298 Narva Mart 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1292 Koni Kirke 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1139
1279 Gromov Danila 1 : 0 Moisto Mairon 1195
1119 Sonina Marina 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1349 Mumm Kristina 1 : 0 Moller Andrus 1039
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1144
1312 Lääne Rauno 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
1037 Topkin Anna-Brigita 0 : 1 Porohina Ekaterina 1368
  Kuusk Andres 0 : 1 Murumaa Magnus 1241
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Kilk Oliver 1228
 
Round: D4
  Kuusk Andres 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1349 Mumm Kristina 0 : 1 Sonina Marina 1119
1298 Narva Mart 0 : 1 Kilk Oliver 1228
1347 Tiivel Siim 1 : 0 Olmann Kullar 1030
1349 Mumm Kristina 0 : 1 Kuusk Andres  
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Moisto Mairon 1195
1292 Koni Kirke 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1037
1039 Moller Andrus 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1144
1189 Murumaa Mathias 1 : 0 Sonina Vladislava 1067
1241 Murumaa Magnus 0 : 1 Pukk Oskar 1142
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Gromov Danila 1279
1139 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Kolk Mari 1318
 
Round: D5
1067 Sonina Vladislava 0 : 1 Olmann Kullar 1030
1189 Murumaa Mathias 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1037
1142 Pukk Oskar 0 : 1 Kolk Mari 1318
  Gromov Ivan 0 : 1 Narva Mart 1298
1228 Kilk Oliver 1 : 0 Murumaa Magnus 1241
1137 Parjasaar Elerin 1 : 0 Moller Andrus 1039
1195 Moisto Mairon 0 : 1 Narva Jaan Oskar 1139
1119 Sonina Marina 0 : 1 Koni Kirke 1292
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1241
1279 Gromov Danila 0.5 : 0.5 Lääne Rauno 1312
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1144
 
Round: D6
1139 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
1228 Kilk Oliver 0 : 1 Kuusk Andres  
1039 Moller Andrus 0 : 1 Sonina Vladislava 1067
1195 Moisto Mairon 1 : 0 Lääne Rauno 1312
1142 Pukk Oskar 1 : 0 Porohina Ekaterina 1368
1318 Kolk Mari 1 : 0 Koni Kirke 1292
1119 Sonina Marina 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1144
1298 Narva Mart 1 : 0 Murumaa Magnus 1241
  Gromov Ivan 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
1137 Parjasaar Elerin 0 : 1 Gromov Danila 1279
1030 Olmann Kullar 0 : 1 Topkin Anna-Brigita 1037
1347 Tiivel Siim 0 : 1 Mumm Kristina 1349
 
Round: D7
1119 Sonina Marina 1 : 0 Kilk Oliver 1228
1139 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Murumaa Magnus 1241
1368 Porohina Ekaterina 1 : 0 Kolk Mari 1318
1279 Gromov Danila 1 : 0 Murumaa Mathias 1189
  Gromov Ivan 0 : 1 Parjasaar Elerin 1137
  Kuusk Andres 1 : 0 Pukk Oskar 1142
1349 Mumm Kristina 1 : 0 Moisto Mairon 1195
1292 Koni Kirke 1 : 0 Reimand Hanna-Kai 1144
1067 Sonina Vladislava 0 : 1 Tiivel Siim 1347
1312 Lääne Rauno 0 : 1 Olmann Kullar 1030
1039 Moller Andrus 1 : 0 Topkin Anna-Brigita 1037
1298 Narva Mart 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1241
Country: Estonia
City: Karepa
Start: 2017-07-09
End: 2017-07-17
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0275177955627 sec.