The 25th Russian Championship, First League
Round: 1
1636 Bushkovsky Lyudvik 0 : 1 Sirategyan Karen 2019
2164 Makarov Pavel 1 : 0 Danilin Ivan 1988
2065 Filinov Vladimir 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1696
1710 Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Golomaryov Anthony 2132
1716 Dyachkov Nikita 1 : 0 Postnikov Fedor 1495
1887 Semyonov Oleg 1 : 0 Shabanov Ruslan 1518
2072 Taiblin Yuriy 1 : 0 Stoyanov Kirill 1506
2081 Balabhai Viktor 1 : 0 Salnikova Nonna 1697
1596 Metreveli Maksim 0 : 1 Radzevelyuk Alexander 2034
1923 Metreveli Irina 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1671
1259 Lapin Ivan 0 : 1 Mikryukov Mikhail 1881
 
Round: 2
1887 Semyonov Oleg 1 : 0 Filinov Vladimir 2065
1518 Shabanov Ruslan 0.5 : 0.5 Lisyutin Alexandr 1696
2072 Taiblin Yuriy 0.5 : 0.5 Golomaryov Anthony 2132
1988 Danilin Ivan 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1671
2019 Sirategyan Karen 0 : 1 Makarov Pavel 2164
1506 Stoyanov Kirill 1 : 0 Lavrik-Karmazin  Maksim 1710
1716 Dyachkov Nikita 0 : 1 Metreveli Irina 1923
2081 Balabhai Viktor 1 : 0 Mikryukov Mikhail 1881
1259 Lapin Ivan 0 : 1 Metreveli Maksim 1596
1636 Bushkovsky Lyudvik 0 : 1 Salnikova Nonna 1697
2034 Radzevelyuk Alexander 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1585
 
Round: 3
1887 Semyonov Oleg 0 : 1 Golomaryov Anthony 2132
2072 Taiblin Yuriy 1 : 0 Filinov Vladimir 2065
1697 Salnikova Nonna 0 : 1 Sirategyan Karen 2019
1696 Lisyutin Alexandr 1 : 0 Stoyanov Kirill 1506
1518 Shabanov Ruslan 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 1710
1636 Bushkovsky Lyudvik 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1671
2034 Radzevelyuk Alexander 0.5 : 0.5 Danilin Ivan 1988
1881 Mikryukov Mikhail 1 : 0 Postnikov Fedor 1495
1716 Dyachkov Nikita 1 : 0 Metreveli Maksim 1596
1585 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Balabhai Viktor 2081
1923 Metreveli Irina 0 : 1 Makarov Pavel 2164
 
Round: 4
1887 Semyonov Oleg 1 : 0 Rumyantseva Ekaterina 1585
1518 Shabanov Ruslan 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1671
1710 Lavrik-Karmazin  Maksim 1 : 0 Lapin Ivan 1259
1696 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Danilin Ivan 1988
1697 Salnikova Nonna 0 : 1 Metreveli Maksim 1596
2081 Balabhai Viktor 1 : 0 Makarov Pavel 2164
1495 Postnikov Fedor 0 : 1 Filinov Vladimir 2065
2019 Sirategyan Karen 0.5 : 0.5 Taiblin Yuriy 2072
2132 Golomaryov Anthony 1 : 0 Metreveli Irina 1923
1881 Mikryukov Mikhail 1 : 0 Dyachkov Nikita 1716
1506 Stoyanov Kirill 0 : 1 Radzevelyuk Alexander 2034
 
Round: 5
2034 Radzevelyuk Alexander 0.5 : 0.5 Sirategyan Karen 2019
1716 Dyachkov Nikita 0 : 1 Danilin Ivan 1988
1923 Metreveli Irina 0 : 1 Metreveli Maksim 1596
1697 Salnikova Nonna 1 : 0 Lisyutin Alexandr 1696
1495 Postnikov Fedor 0 : 1 Stoyanov Kirill 1506
2132 Golomaryov Anthony 0.5 : 0.5 Balabhai Viktor 2081
2164 Makarov Pavel 0 : 1 Taiblin Yuriy 2072
1585 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 1710
1671 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Filinov Vladimir 2065
1636 Bushkovsky Lyudvik 1 : 0 Lapin Ivan 1259
1887 Semyonov Oleg 1 : 0 Mikryukov Mikhail 1881
 
Round: 6
2065 Filinov Vladimir 1 : 0 Radzevelyuk Alexander 2034
1671 Yusupmurzin Danila 0 : 1 Salnikova Nonna 1697
1710 Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Sirategyan Karen 2019
1636 Bushkovsky Lyudvik 0 : 1 Metreveli Irina 1923
2164 Makarov Pavel 1 : 0 Mikryukov Mikhail 1881
1259 Lapin Ivan 0 : 1 Postnikov Fedor 1495
1585 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Shabanov Ruslan 1518
1716 Dyachkov Nikita 1 : 0 Stoyanov Kirill 1506
2072 Taiblin Yuriy 0 : 1 Balabhai Viktor 2081
1988 Danilin Ivan 1 : 0 Golomaryov Anthony 2132
1887 Semyonov Oleg 1 : 0 Metreveli Maksim 1596
 
Round: 7
1518 Shabanov Ruslan 1 : 0 Metreveli Maksim 1596
1585 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Bushkovsky Lyudvik 1636
2164 Makarov Pavel 1 : 0 Filinov Vladimir 2065
1671 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Lapin Ivan 1259
1697 Salnikova Nonna 0 : 1 Dyachkov Nikita 1716
1887 Semyonov Oleg 0 : 1 Balabhai Viktor 2081
1495 Postnikov Fedor 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1696
1923 Metreveli Irina 0 : 1 Lavrik-Karmazin  Maksim 1710
2132 Golomaryov Anthony 1 : 0 Sirategyan Karen 2019
1881 Mikryukov Mikhail 0 : 1 Radzevelyuk Alexander 2034
1988 Danilin Ivan 0 : 1 Taiblin Yuriy 2072
 
Round: 8
1506 Stoyanov Kirill 0 : 1 Metreveli Maksim 1596
1495 Postnikov Fedor 1 : 0 Salnikova Nonna 1697
1259 Lapin Ivan 0 : 1 Rumyantseva Ekaterina 1585
1881 Mikryukov Mikhail 1 : 0 Bushkovsky Lyudvik 1636
1710 Lavrik-Karmazin  Maksim 0 : 1 Filinov Vladimir 2065
1716 Dyachkov Nikita 0 : 1 Sirategyan Karen 2019
1696 Lisyutin Alexandr 0 : 1 Radzevelyuk Alexander 2034
1988 Danilin Ivan 0.5 : 0.5 Balabhai Viktor 2081
2164 Makarov Pavel 0 : 1 Golomaryov Anthony 2132
1887 Semyonov Oleg 0.5 : 0.5 Taiblin Yuriy 2072
1923 Metreveli Irina 1 : 0 Shabanov Ruslan 1518
 
Round: 9
1671 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Dyachkov Nikita 1716
1259 Lapin Ivan 0 : 1 Shabanov Ruslan 1518
1923 Metreveli Irina 0 : 1 Lisyutin Alexandr 1696
1495 Postnikov Fedor 0 : 1 Bushkovsky Lyudvik 1636
2034 Radzevelyuk Alexander 0.5 : 0.5 Taiblin Yuriy 2072
1585 Rumyantseva Ekaterina 0 : 1 Stoyanov Kirill 1506
2065 Filinov Vladimir 0.5 : 0.5 Golomaryov Anthony 2132
2081 Balabhai Viktor 0.5 : 0.5 Sirategyan Karen 2019
1710 Lavrik-Karmazin  Maksim 1 : 0 Metreveli Maksim 1596
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2016-10-30
End: 2016-11-05
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0189919471741 sec.