Youth Russian Championship, group C,F
Round: 1
1331 Porokhina Ekaterina 0.5 : 0.5 Sonina Vladislava 1014
1236 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Yudina Polina  
  Shestakova Valeria 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
940 Fokicheva Anna 1 : 0 Vostriakova Yulia  
 
Round: 2
1331 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Tolstoguzova Daria 1236
  Vostriakova Yulia 0 : 1 Shevliakova Ekaterina  
940 Fokicheva Anna 1 : 0 Yudina Polina  
1014 Sonina Vladislava 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1572
 
Round: 3
  Yudina Polina 0 : 1 Shevliakova Ekaterina  
1236 Tolstoguzova Daria 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1572
940 Fokicheva Anna 0 : 1 Porokhina Ekaterina 1331
  Vostriakova Yulia 0 : 1 Shestakova Valeria  
 
Round: 4
940 Fokicheva Anna 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1572
  Yudina Polina 0 : 1 Shestakova Valeria  
1236 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Sonina Vladislava 1014
1331 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
 
Round: 5
  Yudina Polina 1 : 0 Vostriakova Yulia  
1572 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
940 Fokicheva Anna 1 : 0 Sonina Vladislava 1014
1331 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Shestakova Valeria  
 
Round: 6
1331 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Vostriakova Yulia  
1236 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Fokicheva Anna 940
1572 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Shestakova Valeria  
  Shevliakova Ekaterina 0 : 1 Sonina Vladislava 1014
 
Round: 7
1014 Sonina Vladislava 1 : 0 Shestakova Valeria  
1331 Porokhina Ekaterina 1 : 0 Yudina Polina  
1236 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Shevliakova Ekaterina  
  Vostriakova Yulia 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1572
 
Round: 8
940 Fokicheva Anna 0 : 1 Shevliakova Ekaterina  
1236 Tolstoguzova Daria 0 : 1 Shestakova Valeria  
  Vostriakova Yulia 0 : 1 Sonina Vladislava 1014
1572 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Yudina Polina  
 
Round: 9
1331 Porokhina Ekaterina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1572
  Yudina Polina 0 : 1 Sonina Vladislava 1014
  Vostriakova Yulia 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1236
940 Fokicheva Anna 1 : 0 Shestakova Valeria  
 
Round: C1
  Puzanov Georgi 0 : 1 Noskov Pavel 998
  Roginski Roman 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Nikitin Alexandr 1 : 0 Agarkov Dmitrii 921
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Kazanin Artyom  
1253 Stoyanov Egor 1 : 0 Startsev Maksim  
  Danilov Daniil 0 : 1 Prokopyev Andrei 1040
1069 Sidorov Mikhail 1 : 0 Kochanov Vasily  
 
Round: C2
  Mezhiev Andrey 1 : 0 Startsev Maksim  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Danilov Daniil  
1069 Sidorov Mikhail 0.5 : 0.5 Roginski Roman  
1040 Prokopyev Andrei 1 : 0 Nikitin Alexandr  
1253 Stoyanov Egor 1 : 0 Noskov Pavel 998
  Puzanov Georgi 0 : 1 Agarkov Dmitrii 921
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Pushkin Ivan 1100
 
Round: C3
  Nikitin Alexandr 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Danilov Daniil 1 : 0 Pushkin Ivan 1100
1040 Prokopyev Andrei 0 : 1 Stoyanov Egor 1253
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Roginski Roman  
1069 Sidorov Mikhail 1 : 0 Agarkov Dmitrii 921
  Puzanov Georgi 1 : 0 Startsev Maksim  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Noskov Pavel 998
 
Round: C4
  Kochanov Vasily 1 : 0 Pushkin Ivan 1100
1040 Prokopyev Andrei 1 : 0 Sidorov Mikhail 1069
  Puzanov Georgi 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Agarkov Dmitrii 921
1005 Fokichev Egor 0 : 1 Stoyanov Egor 1253
998 Noskov Pavel 1 : 0 Danilov Daniil  
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Roginski Roman  
 
Round: C5
  Kazanin Artyom 0 : 1 Puzanov Georgi  
  Roginski Roman 0 : 1 Stoyanov Egor 1253
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Prokopyev Andrei 1040
1100 Pushkin Ivan 1 : 0 Startsev Maksim  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Agarkov Dmitrii 921
1069 Sidorov Mikhail 0 : 1 Noskov Pavel 998
  Danilov Daniil 1 : 0 Nikitin Alexandr  
 
Round: C6
  Puzanov Georgi 0 : 1 Prokopyev Andrei 1040
921 Agarkov Dmitrii 0 : 1 Stoyanov Egor 1253
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Noskov Pavel 998
  Kazanin Artyom 0 : 1 Startsev Maksim  
1069 Sidorov Mikhail 1 : 0 Pushkin Ivan 1100
  Kochanov Vasily 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Roginski Roman 0 : 1 Danilov Daniil  
 
Round: C7
  Mezhiev Andrey 0 : 1 Agarkov Dmitrii 921
1069 Sidorov Mikhail 1 : 0 Fokichev Egor 1005
  Kazanin Artyom 0 : 1 Pushkin Ivan 1100
998 Noskov Pavel 1 : 0 Prokopyev Andrei 1040
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Puzanov Georgi  
  Kochanov Vasily 0 : 1 Startsev Maksim  
 
Round: C8
1069 Sidorov Mikhail 0 : 1 Stoyanov Egor 1253
  Roginski Roman 0 : 1 Prokopyev Andrei 1040
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Startsev Maksim  
921 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Noskov Pavel 998
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Puzanov Georgi  
1100 Pushkin Ivan 1 : 0 Mezhiev Andrey  
  Kazanin Artyom 0 : 1 Kochanov Vasily  
 
Round: C9
  Kazanin Artyom 0 : 1 Mezhiev Andrey  
1040 Prokopyev Andrei 1 : 0 Agarkov Dmitrii 921
  Startsev Maksim 0 : 1 Noskov Pavel 998
1005 Fokichev Egor 1 : 0 Danilov Daniil  
  Nikitin Alexandr 0 : 1 Sidorov Mikhail 1069
1253 Stoyanov Egor 0 : 1 Pushkin Ivan 1100
  Kochanov Vasily 0 : 1 Roginski Roman  
 
Round: C
1253 Stoyanov Egor 1 : 0 Danilov Daniil  
Country: Russia
City: Rybinsk
Start: 2018-03-26
End: 2018-03-30
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.052908897399902 sec.