European Youth Championship 2019
Round: G1
  Nitov Melissa 0 : 1 Sadova Taisia 1562
1724 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Galkina Veronika  
1251 Sonina Marina 1 : 0 Buslakova Darya  
1635 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Shkarupa Maria 1036
 
Round: G2
  Nitov Melissa 0 : 1 Buslakova Darya  
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Galkina Veronika  
1251 Sonina Marina 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1635
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Shkarupa Maria 1036
 
Round: G3
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Sonina Marina 1251
  Nitov Melissa 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1635
1724 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Sadova Taisia 1562
  Galkina Veronika 0 : 1 Buslakova Darya  
 
Round: G4
  Galkina Veronika 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1635
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Nitov Melissa  
1036 Shkarupa Maria 0 : 1 Sonina Marina 1251
  Buslakova Darya 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1724
 
Round: G5
  Galkina Veronika 1 : 0 Tammistu Mette Anete  
1036 Shkarupa Maria 1 : 0 Nitov Melissa  
1724 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Tolstoguzova Sofia 1635
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Buslakova Darya  
 
Round: G6
1562 Sadova Taisia 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1635
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1724
1251 Sonina Marina 1 : 0 Nitov Melissa  
1036 Shkarupa Maria 1 : 0 Galkina Veronika  
 
Round: G7
1251 Sonina Marina 1 : 0 Buslakova Darya  
1635 Tolstoguzova Sofia 1 : 0 Buslakova Darya  
1036 Shkarupa Maria 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1724
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Tammistu Mette Anete  
 
Round: G8
  Galkina Veronika 0 : 1 Nitov Melissa  
1251 Sonina Marina 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1724
  Buslakova Darya 1 : 0 Tammistu Mette Anete  
1036 Shkarupa Maria 0 : 1 Sadova Taisia 1562
 
Round: G9
1562 Sadova Taisia 1 : 0 Sonina Marina 1251
  Tammistu Mette Anete 0 : 1 Tolstoguzova Sofia 1635
  Buslakova Darya 0 : 1 Shkarupa Maria 1036
1724 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Nitov Melissa  
 
Round: D1
1137 Laane Kristjan 0 : 1 Barinov Rendom  
963 Pukk Martin 1 : 0 Ilu Oliver  
  Kuzmin Dmitri 1 : 0 Kala Hans Krister  
961 Noskov Pavel 1 : 0 Murumaa Mikael 1052
1413 Laane Rauno 1 : 0 Puzanov Georgi 986
1004 Startsev Maksim 1 : 0 Kirkan Alp Ali  
941 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Saard Sergo  
 
Round: D2
961 Noskov Pavel 1 : 0 Pukk Martin 963
  Ilu Oliver 1 : 0 Murumaa Mikael 1052
1137 Laane Kristjan 1 : 0 Kala Hans Krister  
1413 Laane Rauno 1 : 0 Mikryukov Sergey  
 
Round: D3
1004 Startsev Maksim 1 : 0 Noskov Pavel 961
1137 Laane Kristjan 0 : 1 Puzanov Georgi 986
963 Pukk Martin 1 : 0 Kirkan Alp Ali  
941 Agarkov Dmitrii 0 : 1 Laane Rauno 1413
 
Round: D4
  Saard Sergo 1 : 0 Murumaa Mikael 1052
1413 Laane Rauno 1 : 0 Barinov Rendom  
  Pak Berk Tuna 0 : 1 Pukk Martin 963
961 Noskov Pavel 1 : 0 Agarkov Dmitrii 941
986 Puzanov Georgi 0 : 1 Startsev Maksim 1004
 
Round: D5
1004 Startsev Maksim 0 : 1 Laane Rauno 1413
  Kuzmin Dmitri 0 : 1 Agarkov Dmitrii 941
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Noskov Pavel 961
  Pak Berk Tuna 0 : 1 Laane Kristjan 1137
986 Puzanov Georgi 1 : 0 Laanemets Loit  
1052 Murumaa Mikael 0 : 1 Mere Paul Johann  
963 Pukk Martin 0 : 1 Barinov Rendom  
 
Round: D6
986 Puzanov Georgi 0 : 1 Mikryukov Sergey  
1413 Laane Rauno 1 : 0 Noskov Pavel 961
  Kirkan Alp Ali 0 : 1 Agarkov Dmitrii 941
1004 Startsev Maksim 1 : 0 Pukk Martin 963
 
Round: D7
1413 Laane Rauno 1 : 0 Pukk Martin 963
1137 Laane Kristjan 0 : 1 Kirkan Alp Ali  
  Kuzmin Dmitri 1 : 0 Murumaa Mikael 1052
1413 Laane Rauno 1 : 0 Pukk Martin 963
1004 Startsev Maksim 0 : 1 Agarkov Dmitrii 941
986 Puzanov Georgi 1 : 0 Ilu Oliver  
 
Round: D8
  Kuzmin Dmitri 0 : 1 Laane Kristjan 1137
986 Puzanov Georgi 1 : 0 Pukk Martin 963
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Startsev Maksim 1004
  Barinov Rendom 0 : 1 Agarkov Dmitrii 941
  Saard Sergo 0 : 1 Noskov Pavel 961
 
Round: D9
961 Noskov Pavel 1 : 0 Puzanov Georgi 986
  Mikryukov Sergey 0 : 1 Agarkov Dmitrii 941
1137 Laane Kristjan 0 : 1 Pukk Martin 963
1137 Laane Kristjan 0 : 1 Startsev Maksim 1004
1413 Laane Rauno 1 : 0 Kirkan Alp Ali  
 
Round: H1
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 895
912 Yudina Polina 1 : 0 Karba Karoliina  
993 Makarova  Daria 1 : 0 Karba Kertu  
956 Vostriakova Yulia 1 : 0 Buslakova Anastasja 885
 
Round: H2
885 Buslakova Anastasja 0 : 1 Petrova Maria  
1113 Sonina Vladislava 0 : 1 Yudina Polina 912
 
Round: H3
885 Buslakova Anastasja 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 895
956 Vostriakova Yulia 1 : 0 Makarova  Daria 993
912 Yudina Polina 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1344
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Sonina Vladislava 1113
 
Round: H4
885 Buslakova Anastasja 1 : 0 Karba Karoliina  
993 Makarova  Daria 1 : 0 Petrova Maria  
  Churikova Daria 0 : 1 Sonina Vladislava 1113
 
Round: H5
1113 Sonina Vladislava 1 : 0 Buslakova Anastasja 885
912 Yudina Polina 0 : 1 Churikova Daria  
993 Makarova  Daria 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 895
 
Round: H6
993 Makarova  Daria 1 : 0 Karba Kertu  
885 Buslakova Anastasja 1 : 0 Yudina Polina 912
956 Vostriakova Yulia 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 895
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Churikova Daria  
  Karba Kertu 0 : 1 Yudina Polina 912
1113 Sonina Vladislava 1 : 0 Karba Kertu  
 
Round: H7
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 885
1113 Sonina Vladislava 1 : 0 Makarova  Daria 993
 
Round: H8
1113 Sonina Vladislava 1 : 0 Vostriakova Yulia 956
993 Makarova  Daria 1 : 0 Yudina Polina 912
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Karba Kertu  
  Churikova Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 885
 
Round: H9
993 Makarova  Daria 0 : 1 Tolstoguzova Daria 1344
1113 Sonina Vladislava 0 : 1 Petrova Maria  
956 Vostriakova Yulia 1 : 0 Yudina Polina 912
 
Round: H10
  Churikova Daria 0 : 1 Makarova  Daria 993
885 Buslakova Anastasja 1 : 0 Karba Kertu  
1113 Sonina Vladislava 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 895
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Vostriakova Yulia 956
912 Yudina Polina 1 : 0 Petrova Maria  
 
Round: H11
895 Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Yudina Polina 912
993 Makarova  Daria 1 : 0 Buslakova Anastasja 885
1113 Sonina Vladislava 1 : 0 Karba Karoliina  
1344 Tolstoguzova Daria 1 : 0 Petrova Maria  
 
Round: AB1
2147 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
  Dincer Emre 0 : 1 Hobemagi Martin 2123
1834 Metreveli Maksim 0 : 1 Murumaa Magnus 1359
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Rahumagi Brenet 1838
2146 Lavrik-Karmazin Maksim 0 : 1 Fedotov Denis 2278
1767 Kolk Kuno 0.5 : 0.5 Piik Sander 1734
1311 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Kirli Mert  
1443 Stoyanov Kirill 0 : 1 Kinelovskiy Nikita 1421
1580 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Orlov Maxim 1838
 
Round: AB2
1838 Orlov Maxim 0 : 1 Hobemagi Martin 2123
1443 Stoyanov Kirill 0 : 1 Metreveli Maksim 1834
1734 Piik Sander 0.5 : 0.5 Lavrik-Karmazin Maksim 2146
1767 Kolk Kuno 1 : 0 Kirli Mert  
  Dincer Emre 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1580
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2147
1838 Rahumagi Brenet 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1421
  Eryilmaz Emir Mehmet 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
1311 Troitsky Vsevolod 0.5 : 0.5 Murumaa Magnus 1359
 
Round: AB3
1767 Kolk Kuno 1 : 0 Murumaa Magnus 1359
1838 Orlov Maxim 1 : 0 Kinelovskiy Nikita 1421
2147 Topkin Georg-Romet 1 : 0 Metreveli Maksim 1834
  Kirli Mert 0 : 1 Yilmaz Oguzhan  
2123 Hobemagi Martin 0.5 : 0.5 Fedotov Denis 2278
1580 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Lavrik-Karmazin Maksim 2146
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Piik Sander 1734
1443 Stoyanov Kirill 1 : 0 Dincer Emre  
1838 Rahumagi Brenet 1 : 0 Troitsky Vsevolod 1311
 
Round: AB4
1734 Piik Sander 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2147
1311 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Lavrik-Karmazin Maksim 2146
  Yilmaz Oguzhan 0 : 1 Metreveli Maksim 1834
  Dincer Emre 1 : 0 Kirli Mert  
1359 Murumaa Magnus 0 : 1 Orlov Maxim 1838
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Kolk Kuno 1767
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Stoyanov Kirill 1443
2123 Hobemagi Martin 0.5 : 0.5 Rahumagi Brenet 1838
1421 Kinelovskiy Nikita 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1580
 
Round: AB5
2123 Hobemagi Martin 0 : 1 Lavrik-Karmazin Maksim 2146
1311 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Stoyanov Kirill 1443
1838 Orlov Maxim 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2147
1421 Kinelovskiy Nikita 0 : 1 Murumaa Magnus 1359
  Yilmaz Oguzhan 0 : 1 Dincer Emre  
1834 Metreveli Maksim 0 : 1 Kolk Kuno 1767
1734 Piik Sander 1 : 0 Moor Karl-Mattias 1580
  Eryilmaz Emir Mehmet 1 : 0 Kirli Mert  
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Rahumagi Brenet 1838
 
Round: AB6
1359 Murumaa Magnus 0 : 1 Stoyanov Kirill 1443
1580 Moor Karl-Mattias 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
1311 Troitsky Vsevolod 1 : 0 Dincer Emre  
2123 Hobemagi Martin 1 : 0 Piik Sander 1734
  Kirli Mert 0 : 1 Kinelovskiy Nikita 1421
1834 Metreveli Maksim 1 : 0 Eryilmaz Emir Mehmet  
1838 Rahumagi Brenet 1 : 0 Topkin Georg-Romet 2147
1838 Orlov Maxim 0 : 1 Fedotov Denis 2278
 
Round: AB7
1734 Piik Sander 1 : 0 Stoyanov Kirill 1443
1311 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Fedotov Denis 2278
1421 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Yilmaz Oguzhan  
  Kirli Mert 0 : 1 Murumaa Magnus 1359
1580 Moor Karl-Mattias 0 : 1 Topkin Georg-Romet 2147
1834 Metreveli Maksim 1 : 0 Orlov Maxim 1838
2146 Lavrik-Karmazin Maksim 0 : 1 Rahumagi Brenet 1838
1767 Kolk Kuno 0 : 1 Hobemagi Martin 2123
  Dincer Emre 0.5 : 0.5 Eryilmaz Emir Mehmet  
 
Round: AB8
2278 Fedotov Denis 1 : 0 Piik Sander 1734
1421 Kinelovskiy Nikita 1 : 0 Dincer Emre  
  Yilmaz Oguzhan 0 : 1 Stoyanov Kirill 1443
2147 Topkin Georg-Romet 0 : 1 Lavrik-Karmazin Maksim 2146
1838 Rahumagi Brenet 0.5 : 0.5 Orlov Maxim 1838
2123 Hobemagi Martin 1 : 0 Metreveli Maksim 1834
1311 Troitsky Vsevolod 0 : 1 Kolk Kuno 1767
  Eryilmaz Emir Mehmet 0 : 1 Murumaa Magnus 1359
  Kirli Mert 0 : 1 Moor Karl-Mattias 1580
 
Round: C1
1230 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Ikla Markus 1722
945 Gorbachev Daniil 0 : 1 Burtsev Peter 1380
1249 Laanemets Emil 0 : 1 Prokopyev Andrei 1207
1358 Narva Jaan Oskar 0 : 1 Gromov Danila 1598
1525 Raag Ardi 1 : 0 Sidorov Mikhail 1194
  Kaljola Kaur 0 : 1 Roginski Roman 1187
1351 Kondakov Ilya 1 : 0 Gershman Artem 1163
1315 Stoyanov Egor 0 : 1 Tonisson Trent Asso 1342
 
Round: C2
1163 Gershman Artem 0.5 : 0.5 Stoyanov Egor 1315
945 Gorbachev Daniil 0 : 1 Sidorov Mikhail 1194
  Kaljola Kaur 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1230
1598 Gromov Danila 1 : 0 Raag Ardi 1525
1722 Ikla Markus 1 : 0 Roginski Roman 1187
1380 Burtsev Peter 0.5 : 0.5 Tonisson Trent Asso 1342
1358 Narva Jaan Oskar 1 : 0 Kondakov Ilya 1351
1207 Prokopyev Andrei 1 : 0 Pukk Oskar 1073
 
Round: C3
1525 Raag Ardi 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1230
1187 Roginski Roman 1 : 0 Pukk Oskar 1073
1194 Sidorov Mikhail 0 : 1 Kondakov Ilya 1351
1380 Burtsev Peter 0 : 1 Gershman Artem 1163
1722 Ikla Markus 1 : 0 Prokopyev Andrei 1207
1598 Gromov Danila 1 : 0 Tonisson Trent Asso 1342
945 Gorbachev Daniil 0 : 1 Stoyanov Egor 1315
1249 Laanemets Emil 0.5 : 0.5 Narva Jaan Oskar 1358
 
Round: C4
1722 Ikla Markus 1 : 0 Gromov Danila 1598
1207 Prokopyev Andrei 0 : 1 Raag Ardi 1525
 
Round: C5
1380 Burtsev Peter 0 : 1 Ikla Markus 1722
1525 Raag Ardi 1 : 0 Narva Jaan Oskar 1358
 
Round: C6
1722 Ikla Markus 1 : 0 Raag Ardi 1525
 
Round: C7
1249 Laanemets Emil 0 : 1 Gershman Artem 1163
1722 Ikla Markus 1 : 0 Kondakov Ilya 1351
1525 Raag Ardi 0.5 : 0.5 Tonisson Trent Asso 1342
 
Round: C8
1525 Raag Ardi 0 : 1 Kondakov Ilya 1351
 
Round: C9
1342 Tonisson Trent Asso 0 : 1 Ikla Markus 1722
945 Gorbachev Daniil 0 : 1 Raag Ardi 1525
 
Round: F01
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1349
  Linich Anastasia 0 : 1 Mumm Kristina 1269
 
Round: F02
1349 Reimand Hanna-Kai 1 : 0 Pirozhnikova Alisa 1147
  Linich Anastasia 1 : 0 Kollo Liisa Maria  
 
Round: F03
  Linich Anastasia 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1147
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Mumm Kristina 1269
 
Round: F04
1147 Pirozhnikova Alisa 0 : 1 Mumm Kristina 1269
  Linich Anastasia 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1349
 
Round: F05
1269 Mumm Kristina 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1349
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1147
 
Round: F06
  Linich Anastasia 1 : 0 Mumm Kristina 1269
1349 Reimand Hanna-Kai 1 : 0 Kollo Liisa Maria  
 
Round: F07
  Linich Anastasia 0 : 1 Kollo Liisa Maria  
1349 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1147
 
Round: F08
  Linich Anastasia 1 : 0 Pirozhnikova Alisa 1147
1269 Mumm Kristina 1 : 0 Kollo Liisa Maria  
 
Round: F09
1147 Pirozhnikova Alisa 1 : 0 Mumm Kristina 1269
1349 Reimand Hanna-Kai 0 : 1 Linich Anastasia  
 
Round: F10
1269 Mumm Kristina 0 : 1 Reimand Hanna-Kai 1349
  Kollo Liisa Maria 0 : 1 Pirozhnikova Alisa 1147
Country: Estonia
City: Karepa
Start: 2019-07-01
End: 2019-07-10
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.1096818447113 sec.