Youth Championship of Arkhangelsk region
Round: 1
1043 Fokichev Egor 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1672
1335 Stoyanov Egor 1 : 0 Buslakova Darya  
969 Vostriakova Yulia 0 : 1 Porohina Ekaterina 1412
1084 Makhin Matvei 0 : 1 Stulova Veronika 1335
1219 Lapin Ivan 0 : 1 Fedotov Denis 2248
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Shabanov Ivan  
1320 Novikova Daria 1 : 0 Makarova  Daria 1020
971 Fokicheva Anna 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1288 Naumov Egor 1 : 0 Geletyuk Konstantin  
1879 Metreveli Maksim 1 : 0 Shangina Alexandra 1140
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Semenov Andrei 876
1484 Stoyanov Kirill 1 : 0 Bykov  Dmitrii 1075
1189 Sidorov Mikhail 1 : 0 Matushkina Ksenia 1358
1696 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Potapov Maxim 1173
1447 Stulova Kristina 1 : 0 Kulin Maxim 1137
 
Round: 2
1358 Matushkina Ksenia 0 : 1 Potapov Maxim 1173
1879 Metreveli Maksim 1 : 0 Naumov Egor 1288
1075 Bykov  Dmitrii 0 : 1 Buslakova Darya  
916 Stulova Alisa 0 : 1 Yudina Polina 931
1412 Porohina Ekaterina 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1672
1043 Fokichev Egor 1 : 0 Semenov Andrei 876
2248 Fedotov Denis 1 : 0 Kuvaev Vyacheslav 1235
1696 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Prokopyev Andrei 1199
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Novikova Daria 1320
969 Vostriakova Yulia 0 : 1 Shangina Alexandra 1140
1219 Lapin Ivan 1 : 0 Makhin Matvei 1084
  Shabanov Ivan 0 : 1 Geletyuk Konstantin  
1484 Stoyanov Kirill 0.5 : 0.5 Sidorov Mikhail 1189
1020 Makarova  Daria 0 : 1 Fokicheva Anna 971
1335 Stoyanov Egor 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1447 Stulova Kristina 1 : 0 Stulova Veronika 1335
 
Round: 3
876 Semenov Andrei 0 : 1 Makhin Matvei 1084
1189 Sidorov Mikhail 1 : 0 Stulova Veronika 1335
  Shabanov Ivan 0 : 1 Bykov  Dmitrii 1075
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Stoyanov Kirill 1484
1785 Oborina Anastasja 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1672
931 Yudina Polina 1 : 0 Noskov Pavel 921
1358 Matushkina Ksenia 0.5 : 0.5 Makarova  Daria 1020
1320 Novikova Daria 1 : 0 Geletyuk Konstantin  
2248 Fedotov Denis 1 : 0 Yusupmurzina Darya 1696
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Kulin Maxim 1137
  Buslakova Darya 0 : 1 Naumov Egor 1288
1412 Porohina Ekaterina 0 : 1 Shangina Alexandra 1140
1235 Kuvaev Vyacheslav 1 : 0 Potapov Maxim 1173
1043 Fokichev Egor 0 : 1 Stoyanov Egor 1335
971 Fokicheva Anna 0 : 1 Lapin Ivan 1219
 
Round: 4
1137 Kulin Maxim 0 : 1 Stulova Veronika 1335
1288 Naumov Egor 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1696
1173 Potapov Maxim 0 : 1 Geletyuk Konstantin  
911 Buslakova Anastasja 0 : 1 Startsev Masksim 942
1879 Metreveli Maksim 1 : 0 Oborina Anastasja 1785
1358 Matushkina Ksenia 1 : 0 Shabanov Ivan  
2248 Fedotov Denis 1 : 0 Shabanov Ruslan 1479
1043 Fokichev Egor 1 : 0 Bykov  Dmitrii 1075
1219 Lapin Ivan 0 : 1 Kuvaev Vyacheslav 1235
931 Yudina Polina 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 909
1199 Prokopyev Andrei 0 : 1 Stulova Kristina 1447
1140 Shangina Alexandra 0 : 1 Stoyanov Kirill 1484
1189 Sidorov Mikhail 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1672
969 Vostriakova Yulia 0 : 1 Fokicheva Anna 971
  Buslakova Darya 0 : 1 Porohina Ekaterina 1412
1084 Makhin Matvei 0 : 1 Makarova  Daria 1020
 
Round: 5
1137 Kulin Maxim 1 : 0 Vostriakova Yulia 969
1696 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1479 Shabanov Ruslan 1 : 0 Stulova Kristina 1447
942 Startsev Masksim 1 : 0 Yudina Polina 931
1140 Shangina Alexandra 1 : 0 Novikova Daria 1320
1879 Metreveli Maksim 0 : 1 Fedotov Denis 2248
876 Semenov Andrei 0 : 1 Bykov  Dmitrii 1075
1484 Stoyanov Kirill 1 : 0 Stulova Veronika 1335
1084 Makhin Matvei 1 : 0 Buslakova Darya  
  Geletyuk Konstantin 0 : 1 Fokicheva Anna 971
1189 Sidorov Mikhail 0 : 1 Stoyanov Egor 1335
1235 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Yusupmurzin Danila 1672
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Naumov Egor 1288
1358 Matushkina Ksenia 1 : 0 Lapin Ivan 1219
1412 Porohina Ekaterina 1 : 0 Fokichev Egor 1043
1173 Potapov Maxim 1 : 0 Makarova  Daria 1020
 
Round: 6
1879 Metreveli Maksim 1 : 0 Stoyanov Egor 1335
1358 Matushkina Ksenia 1 : 0 Kulin Maxim 1137
909 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Buslakova Anastasja 911
  Pavlovskiy Egor 1 : 0 Noskov Pavel 921
1020 Makarova  Daria 0 : 1 Semenov Andrei 876
942 Startsev Masksim 1 : 0 Agarkov Dmitrii 942
1785 Oborina Anastasja 0 : 1 Fedotov Denis 2248
1189 Sidorov Mikhail 1 : 0 Makhin Matvei 1084
1288 Naumov Egor 1 : 0 Bykov  Dmitrii 1075
1484 Stoyanov Kirill 0.5 : 0.5 Yusupmurzina Darya 1696
1219 Lapin Ivan 1 : 0 Geletyuk Konstantin  
1672 Yusupmurzin Danila 1 : 0 Shabanov Ruslan 1479
1412 Porohina Ekaterina 1 : 0 Prokopyev Andrei 1199
1173 Potapov Maxim 0 : 1 Stulova Veronika 1335
969 Vostriakova Yulia 1 : 0 Shabanov Ivan  
1043 Fokichev Egor 0 : 1 Novikova Daria 1320
1140 Shangina Alexandra 1 : 0 Fokicheva Anna 971
 
Round: 7DH
942 Agarkov Dmitrii 1 : 0 Stulova Alisa 916
921 Noskov Pavel 0 : 1 Startsev Masksim 942
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Fokicheva Anna 971
1358 Matushkina Ksenia 1 : 0 Stulova Kristina 1447
876 Semenov Andrei 0 : 1 Shabanov Ivan  
  Buslakova Darya 0 : 1 Kulin Maxim 1137
1412 Porohina Ekaterina 0 : 1 Oborina Anastasja 1785
1696 Yusupmurzina Darya 0 : 1 Sidorov Mikhail 1189
1484 Stoyanov Kirill 0 : 1 Metreveli Maksim 1879
969 Vostriakova Yulia 1 : 0 Potapov Maxim 1173
  Geletyuk Konstantin 1 : 0 Bykov  Dmitrii 1075
1235 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Shabanov Ruslan 1479
1084 Makhin Matvei 0.5 : 0.5 Fokichev Egor 1043
1288 Naumov Egor 1 : 0 Stulova Veronika 1335
1140 Shangina Alexandra 0 : 1 Stoyanov Egor 1335
2248 Fedotov Denis 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1672
 
Round: 8DH
911 Buslakova Anastasja 1 : 0 Yudina Polina 931
942 Startsev Masksim 1 : 0 Stulova Alisa 916
1412 Porohina Ekaterina 0 : 1 Matushkina Ksenia 1358
1288 Naumov Egor 1 : 0 Stoyanov Kirill 1484
1879 Metreveli Maksim 1 : 0 Yusupmurzin Danila 1672
1320 Novikova Daria 0 : 1 Sidorov Mikhail 1189
  Geletyuk Konstantin 0 : 1 Stulova Veronika 1335
969 Vostriakova Yulia 0 : 1 Makhin Matvei 1084
1696 Yusupmurzina Darya 1 : 0 Shangina Alexandra 1140
1219 Lapin Ivan 0 : 1 Stulova Kristina 1447
1785 Oborina Anastasja 1 : 0 Shabanov Ruslan 1479
  Buslakova Darya 1 : 0 Semenov Andrei 876
1235 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Prokopyev Andrei 1199
  Shabanov Ivan 0 : 1 Potapov Maxim 1173
1335 Stoyanov Egor 0 : 1 Fedotov Denis 2248
1020 Makarova  Daria 1 : 0 Fokichev Egor 1043
1137 Kulin Maxim 1 : 0 Fokicheva Anna 971
 
Round: 9DH
909 Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Noskov Pavel 921
  Volskaya Darya 0 : 1 Agarkov Dmitrii 942
916 Stulova Alisa 1 : 0 Buslakova Anastasja 911
  Popova Maria 1 : 0 Startsev Masksim 942
1785 Oborina Anastasja 1 : 0 Prokopyev Andrei 1199
  Geletyuk Konstantin 0 : 1 Buslakova Darya  
1320 Novikova Daria 0 : 1 Stoyanov Kirill 1484
1335 Stoyanov Egor 0.5 : 0.5 Yusupmurzin Danila 1672
1189 Sidorov Mikhail 0 : 1 Fedotov Denis 2248
971 Fokicheva Anna 0.5 : 0.5 Porohina Ekaterina 1412
1447 Stulova Kristina 1 : 0 Shangina Alexandra 1140
1137 Kulin Maxim 0 : 1 Shabanov Ivan  
1335 Stulova Veronika 1 : 0 Makarova  Daria 1020
876 Semenov Andrei 0 : 1 Potapov Maxim 1173
1479 Shabanov Ruslan 0 : 1 Naumov Egor 1288
1084 Makhin Matvei 1 : 0 Bykov  Dmitrii 1075
1358 Matushkina Ksenia 0 : 1 Metreveli Maksim 1879
1235 Kuvaev Vyacheslav 0 : 1 Yusupmurzina Darya 1696
969 Vostriakova Yulia 0 : 1 Lapin Ivan 1219
Country: Russia
City: Podyuga
Start: 2019-06-20
End: 2019-06-24
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.054660081863403 sec.