Youth Mind Sport Olympic tournament
Round: 1
1975 Sandstrom Richard 1 : 0 Väljataga Paul  
1846 Liventaal Glen 1 : 0 Widman Linnea 1748
  Sepman Siim 0 : 1 Krayeva Tatyana 1957
2607 Taimla Tunnet 1 : 0 Serdyukov Egor 1991
1837 Pestereva Maria 0 : 1 Maximov Nikolay 1739
1734 Rachitskaya Viktoria 1 : 0 Purk Tauri  
2268 Purk Andry 1 : 0 Klooster Tiina  
2337 Ilu Timo 1 : 0 Kolk Kaia 1742
2302 Lents Johann 1 : 0 Klooster Karin  
2472 Chingin Konstantin 1 : 0 Nowakowski Maciej 2160
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Hallkvist Joel 1808
 
Round: 2
1991 Serdyukov Egor 1 : 0 Rachitskaya Viktoria 1734
1748 Widman Linnea 0 : 1 Hallkvist Joel 1808
1742 Kolk Kaia 0 : 1 Sepman Siim  
  Väljataga Paul 0 : 1 Pestereva Maria 1837
  Purk Tauri 1 : 0 Klooster Tiina  
1846 Liventaal Glen 0 : 1 Chingin Konstantin 2472
2302 Lents Johann 0 : 1 Taimla Tunnet 2607
  Klooster Karin 0 : 1 Nowakowski Maciej 2160
1739 Maximov Nikolay 0 : 1 Ilu Timo 2337
1957 Krayeva Tatyana 0 : 1 Purk Andry 2268
1975 Sandstrom Richard 1 : 0 Savrasova Yulia 2430
 
Round: 3
1837 Pestereva Maria 1 : 0 Kuusk Mark  
1808 Hallkvist Joel 1 : 0 Purk Tauri  
  Klooster Tiina 1 : 0 Väljataga Paul  
2160 Nowakowski Maciej 1 : 0 Krayeva Tatyana 1957
1846 Liventaal Glen 1 : 0 Maximov Nikolay 1739
1742 Kolk Kaia 1 : 0 Klooster Karin  
2268 Purk Andry 0 : 1 Rachitskaya Viktoria 1734
2472 Chingin Konstantin 1 : 0 Sandstrom Richard 1975
2607 Taimla Tunnet 0.5 : 0.5 Ilu Timo 2337
2302 Lents Johann 1 : 0 Serdyukov Egor 1991
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Sepman Siim  
 
Round: 4
  Sepman Siim 0 : 1 Maximov Nikolay 1739
1957 Krayeva Tatyana 0 : 1 Widman Linnea 1748
1742 Kolk Kaia 0 : 1 Purk Tauri  
  Väljataga Paul 0 : 1 Serdyukov Egor 1991
  Kuusk Mark 0 : 1 Klooster Tiina  
1808 Hallkvist Joel 0.5 : 0.5 Rachitskaya Viktoria 1734
2268 Purk Andry 0 : 1 Taimla Tunnet 2607
2160 Nowakowski Maciej 0 : 1 Lents Johann 2302
2472 Chingin Konstantin 0 : 1 Ilu Timo 2337
1975 Sandstrom Richard 1 : 0 Pestereva Maria 1837
1846 Liventaal Glen 0 : 1 Savrasova Yulia 2430
 
Round: 5
1846 Liventaal Glen 1 : 0 Klooster Karin  
1739 Maximov Nikolay 0 : 1 Widman Linnea 1748
  Sepman Siim 1 : 0 Kuusk Mark  
1808 Hallkvist Joel 0 : 1 Serdyukov Egor 1991
1957 Krayeva Tatyana 0 : 1 Kolk Kaia 1742
2472 Chingin Konstantin 1 : 0 Lents Johann 2302
1837 Pestereva Maria 1 : 0 Klooster Tiina  
2337 Ilu Timo 0 : 1 Savrasova Yulia 2430
2607 Taimla Tunnet 1 : 0 Sandstrom Richard 1975
2160 Nowakowski Maciej 1 : 0 Rachitskaya Viktoria 1734
2268 Purk Andry 1 : 0 Purk Tauri  
 
Round: 6
1742 Kolk Kaia 0 : 1 Hallkvist Joel 1808
  Klooster Tiina 0 : 1 Maximov Nikolay 1739
  Kuusk Mark 1 : 0 Purk Tauri  
  Sepman Siim 0 : 1 Rachitskaya Viktoria 1734
  Klooster Karin 0 : 1 Väljataga Paul  
1975 Sandstrom Richard 0 : 1 Lents Johann 2302
2472 Chingin Konstantin 0 : 1 Taimla Tunnet 2607
1846 Liventaal Glen 0 : 1 Ilu Timo 2337
2268 Purk Andry 1 : 0 Savrasova Yulia 2430
1748 Widman Linnea 0 : 1 Nowakowski Maciej 2160
1991 Serdyukov Egor 0 : 1 Pestereva Maria 1837
Country: Estonia
City: Tallinn
Start: 2005-07-26
End: 2005-07-26
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.0181729793549 sec.