Youth European Championship
Round: 1
2201 Sumarokov Evgeny 0.5 : 0.5 Zajk Michał 1978
1858 Väljataga Paul 0.5 : 0.5 Timmermann Alvar 1861
2034 Pestereva Maria 1 : 0 Klooster Karin 1729
2286 Fitzermann Adrian 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2395 Savrasova Yulia 1 : 0 Mirme Madli 1564
 
Round: 2
2034 Pestereva Maria 0 : 1 Savrasova Yulia 2395
1564 Mirme Madli 1 : 0 Vondrácková Eva  
1978 Zajk Michał 0 : 1 Timmermann Alvar 1861
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Fitzermann Adrian 2286
  Kodasma Rasmus 0 : 1 Väljataga Paul 1858
 
Round: 3
  Vondrácková Eva 0 : 1 Pestereva Maria 2034
2395 Savrasova Yulia 1 : 0 Klooster Karin 1729
  Kodasma Rasmus 0 : 1 Timmermann Alvar 1861
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Väljataga Paul 1858
2286 Fitzermann Adrian 1 : 0 Zajk Michał 1978
 
Round: 4
2034 Pestereva Maria 1 : 0 Mirme Madli 1564
2286 Fitzermann Adrian 1 : 0 Timmermann Alvar 1861
1978 Zajk Michał 0 : 1 Väljataga Paul 1858
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kodasma Rasmus  
  Vondrácková Eva 0 : 1 Klooster Karin 1729
 
Round: 5
1978 Zajk Michał 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2395 Savrasova Yulia 1 : 0 Vondrácková Eva  
1564 Mirme Madli 0 : 1 Klooster Karin 1729
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Timmermann Alvar 1861
1858 Väljataga Paul 1 : 0 Fitzermann Adrian 2286
 
Round: 6
2201 Sumarokov Evgeny 0 : 1 Zajk Michał 1978
1858 Väljataga Paul 0 : 1 Timmermann Alvar 1861
2034 Pestereva Maria 1 : 0 Klooster Karin 1729
2286 Fitzermann Adrian 1 : 0 Kodasma Rasmus  
1564 Mirme Madli 0 : 1 Savrasova Yulia 2395
 
Round: 7
1858 Väljataga Paul 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2034 Pestereva Maria 0 : 1 Savrasova Yulia 2395
1978 Zajk Michał 1 : 0 Timmermann Alvar 1861
1564 Mirme Madli 1 : 0 Vondrácková Eva  
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Fitzermann Adrian 2286
 
Round: 8
2286 Fitzermann Adrian 1 : 0 Zajk Michał 1978
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Väljataga Paul 1858
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Tarasinski Pawel 1851
1861 Timmermann Alvar 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2395 Savrasova Yulia 1 : 0 Klooster Karin 1729
 
Round: 9
  Vondrácková Eva 1 : 0 Klooster Karin 1729
1861 Timmermann Alvar 0 : 1 Fitzermann Adrian 2286
1564 Mirme Madli 0 : 1 Pestereva Maria 2034
1858 Väljataga Paul 0 : 1 Zajk Michał 1978
2201 Sumarokov Evgeny 1 : 0 Kodasma Rasmus  
 
Round: 10
2201 Sumarokov Evgeny 0.5 : 0.5 Timmermann Alvar 1861
1564 Mirme Madli 0 : 1 Klooster Karin 1729
  Vondrácková Eva 0 : 1 Savrasova Yulia 2395
1978 Zajk Michał 1 : 0 Kodasma Rasmus  
2286 Fitzermann Adrian 1 : 0 Väljataga Paul 1858
 
Round: A1
2006 Oblikas Mikk 0 : 1 Lents Johann 2281
2106 Serdyukov Egor 0 : 1 Nykl Ondrej 2168
1987 Nemec Tomᚠ1 : 0 Tarasinski Pawel 1851
1781 Godlewski Filip 0 : 1 Laube Pavel 2275
1796 Krcek Bretislav 0.5 : 0.5 Kolácek Michal  
2392 Ilu Timo 1 : 0 Nowak Pawel 2153
 
Round: A2
1982 Rejsek Jan 0 : 1 Lents Johann 2281
2153 Nowak Pawel 1 : 0 Serdyukov Egor 2106
2392 Ilu Timo 1 : 0 Nykl Ondrej 2168
1987 Nemec Tomᚠ0 : 1 Laube Pavel 2275
1781 Godlewski Filip 0 : 1 Kolácek Michal  
2006 Oblikas Mikk 1 : 0 Krcek Bretislav 1796
 
Round: A3
1982 Rejsek Jan 0 : 1 Nowak Pawel 2153
1781 Godlewski Filip 0 : 1 Krcek Bretislav 1796
2281 Lents Johann 1 : 0 Kolácek Michal  
1851 Tarasinski Pawel 0 : 1 Nykl Ondrej 2168
1987 Nemec Tomᚠ0 : 1 Oblikas Mikk 2006
2392 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Laube Pavel 2275
 
Round: A4
2275 Laube Pavel 0 : 1 Nowak Pawel 2153
1987 Nemec Tomᚠ1 : 0 Kolácek Michal  
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Krcek Bretislav 1796
2168 Nykl Ondrej 1 : 0 Oblikas Mikk 2006
1851 Tarasinski Pawel 0 : 1 Serdyukov Egor 2106
2392 Ilu Timo 1 : 0 Lents Johann 2281
 
Round: A5
2153 Nowak Pawel 0 : 1 Lents Johann 2281
2392 Ilu Timo 1 : 0 Oblikas Mikk 2006
2275 Laube Pavel 1 : 0 Nykl Ondrej 2168
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Kolácek Michal  
1987 Nemec Tomᚠ0 : 1 Serdyukov Egor 2106
1851 Tarasinski Pawel 0.5 : 0.5 Godlewski Filip 1781
 
Round: A6
1851 Tarasinski Pawel 0 : 1 Oblikas Mikk 2006
2168 Nykl Ondrej 1 : 0 Nowak Pawel 2153
2106 Serdyukov Egor 1 : 0 Krcek Bretislav 1796
1982 Rejsek Jan 0 : 1 Ilu Timo 2392
1781 Godlewski Filip 0 : 1 Nemec Tomᚠ1987
2275 Laube Pavel 1 : 0 Lents Johann 2281
 
Round: A7
2281 Lents Johann 0.5 : 0.5 Nykl Ondrej 2168
2153 Nowak Pawel 1 : 0 Godlewski Filip 1781
  Kolácek Michal 0 : 1 Laube Pavel 2275
1987 Nemec Tomᚠ1 : 0 Krcek Bretislav 1796
2392 Ilu Timo 1 : 0 Serdyukov Egor 2106
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Tarasinski Pawel 1851
 
Round: BF1
1851 Tarasinski Pawel 1 : 0 Godlewski Filip 1781
1987 Nemec Tomᚠ0 : 1 Serdyukov Egor 2106
2006 Oblikas Mikk 1 : 0 Krcek Bretislav 1796
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Kolácek Michal  
 
Round: BF2
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Tarasinski Pawel 1851
1781 Godlewski Filip 0.5 : 0.5 Kolácek Michal  
2106 Serdyukov Egor 1 : 0 Oblikas Mikk 2006
1987 Nemec Tomᚠ1 : 0 Krcek Bretislav 1796
 
Round: BF3
1982 Rejsek Jan 1 : 0 Serdyukov Egor 2106
1781 Godlewski Filip 0 : 1 Krcek Bretislav 1796
  Kolácek Michal 0 : 1 Oblikas Mikk 2006
1987 Nemec Tomᚠ0 : 1 Tarasinski Pawel 1851
 
Round: BF4
1796 Krcek Bretislav 1 : 0 Kolácek Michal  
1987 Nemec Tomᚠ1 : 0 Godlewski Filip 1781
1982 Rejsek Jan 0 : 1 Oblikas Mikk 2006
2106 Serdyukov Egor 1 : 0 Tarasinski Pawel 1851
 
Round: C
1932 Kryuchok Roman 1 : 0 Hobemagi Martin  
 
Round: C
1932 Kryuchok Roman 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
1932 Kryuchok Roman 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Hobemagi Martin 0 : 1 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Hobemagi Martin 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Kelk Rainer 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Joala Kazimir 0 : 1 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Joala Kazimir 0 : 1 Hobemagi Martin  
 
Round: C
  Joala Kazimir 0 : 1 Kryuchok Roman 1932
 
Round: C
  Kelk Rainer 0 : 1 Hobemagi Martin  
 
Round: C
  Kelk Rainer 0 : 1 Kryuchok Roman 1932
 
Round: C
  Hobemagi Martin 0 : 1 Kryuchok Roman 1932
 
Round: C
1932 Kryuchok Roman 1 : 0 Hobemagi Martin  
 
Round: C
1932 Kryuchok Roman 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
1932 Kryuchok Roman 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Hobemagi Martin 1 : 0 Kelk Rainer  
 
Round: C
  Hobemagi Martin 1 : 0 Joala Kazimir  
 
Round: C
  Kelk Rainer 0 : 1 Joala Kazimir  
 
Round: F1
2281 Lents Johann 1 : 0 Nykl Ondrej 2168
2153 Nowak Pawel 0 : 1 Ilu Timo 2392
 
Round: F2
2281 Lents Johann 1 : 0 Laube Pavel 2275
2168 Nykl Ondrej 0 : 1 Nowak Pawel 2153
 
Round: F3
2392 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Nykl Ondrej 2168
2153 Nowak Pawel 0 : 1 Laube Pavel 2275
 
Round: F4
2275 Laube Pavel 0 : 1 Ilu Timo 2392
2281 Lents Johann 0 : 1 Nowak Pawel 2153
 
Round: F5
2392 Ilu Timo 0.5 : 0.5 Lents Johann 2281
2275 Laube Pavel 1 : 0 Nykl Ondrej 2168
 
Round: F
1697 Oborina Anastasja 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1605
 
Round: F
1697 Oborina Anastasja 1 : 0 Sumarokova Aleksandra 1605
 
Round: F
1697 Oborina Anastasja 0 : 1 Sumarokova Aleksandra 1605
 
Round: F
1605 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Oborina Anastasja 1697
 
Round: F
1605 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 1697
 
Round: F
1605 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 1697
 
Round: F
1605 Sumarokova Aleksandra 1 : 0 Oborina Anastasja 1697
 
Round: F
1605 Sumarokova Aleksandra 0 : 1 Oborina Anastasja 1697
Country: Czech Republic
City: Pardubice
Start: 2007-07-15
End: 2007-07-20
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.075358152389526 sec.