Open Swedish Team Championship
Round: 1
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Nyberg Bengt 1719
1803 Karlsson Irene 1 : 0 Mirme Madli 1568
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Timmermann Alvar 1867
2331 Purk Andry 0 : 1 Lind Bjorn 2060
1605 Hobemagi Martin 0 : 1 Jonsson Peter 2086
2080 Sandstrom Richard 1 : 0 Vunk Tiit 1659
2076 Metreveli Irina 1 : 0 Lindgren David  
2096 Pajuste Renee 0 : 1 Lindberg Kristian 2225
1944 Blomstedt Torbjorn 1 : 0 Nõmm Liina  
2056 Eriksson Marcus 0 : 1 Serdyukov Egor 2329
 
Round: 2
2331 Purk Andry 0 : 1 Lindberg Kristian 2225
2086 Jonsson Peter 1 : 0 Mirme Madli 1568
1719 Nyberg Bengt 0 : 1 Vunk Tiit 1659
1605 Hobemagi Martin 1 : 0 Lindgren David  
2329 Serdyukov Egor 0 : 1 Soosyrv Ants 2496
1867 Timmermann Alvar 0 : 1 Sandstrom Richard 2080
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Ostra Gitta  
2060 Lind Bjorn 1 : 0 Nõmm Liina  
2076 Metreveli Irina 1 : 0 Mõtlik Madli  
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Krjukov Gerli  
 
Round: 3
  Krjukov Gerli 0 : 1 Vunk Tiit 1659
2096 Pajuste Renee 0 : 1 Soosyrv Ants 2496
1944 Blomstedt Torbjorn 1 : 0 Lind Bjorn 2060
  Mõtlik Madli 0 : 1 Hobemagi Martin 1605
1568 Mirme Madli 1 : 0 Lindgren David  
2225 Lindberg Kristian 1 : 0 Nõmm Liina  
 
Round: 4
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Lindberg Kristian 2225
2329 Serdyukov Egor 0.5 : 0.5 Pajuste Renee 2096
1867 Timmermann Alvar 1 : 0 Krjukov Gerli  
1659 Vunk Tiit 0 : 1 Savrasova Yulia 2430
1568 Mirme Madli 1 : 0 Mõtlik Madli  
1719 Nyberg Bengt 1 : 0 Ostra Gitta  
1605 Hobemagi Martin 0 : 1 Metreveli Irina 2076
2331 Purk Andry 0 : 1 Soosyrv Ants 2496
2056 Eriksson Marcus 1 : 0 Nõmm Liina  
 
Round: 5
2086 Jonsson Peter 1 : 0 Karlsson Irene 1803
2080 Sandstrom Richard 1 : 0 Sjostedt Hans 1819
2430 Savrasova Yulia 0 : 1 Timmermann Alvar 1867
  Ostra Gitta 0 : 1 Krjukov Gerli  
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Eriksson Marcus 2056
2225 Lindberg Kristian 1 : 0 Lind Bjorn 2060
2496 Soosyrv Ants 1 : 0 Nõmm Liina  
 
Round: 6
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Soosyrv Ants 2496
2056 Eriksson Marcus 1 : 0 Lind Bjorn 2060
2329 Serdyukov Egor 1 : 0 Nõmm Liina  
2331 Purk Andry 1 : 0 Pajuste Renee 2096
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Ostra Gitta  
1719 Nyberg Bengt 0 : 1 Sjostedt Hans 1819
1605 Hobemagi Martin 0 : 1 Mirme Madli 1568
 
Round: 7
1944 Blomstedt Torbjorn 0 : 1 Serdyukov Egor 2329
  Ostra Gitta 0 : 1 Vunk Tiit 1659
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Krjukov Gerli  
1803 Karlsson Irene 1 : 0 Mõtlik Madli  
  Nõmm Liina 0 : 1 Pajuste Renee 2096
2086 Jonsson Peter 1 : 0 Lindgren David  
2056 Eriksson Marcus 0 : 1 Lindberg Kristian 2225
2496 Soosyrv Ants 1 : 0 Savik Aki  
1719 Nyberg Bengt 0 : 1 Sandstrom Richard 2080
 
Round: 8
  Savik Aki 0 : 1 Serdyukov Egor 2329
1867 Timmermann Alvar 1 : 0 Ostra Gitta  
2331 Purk Andry 1 : 0 Nõmm Liina  
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Sjostedt Hans 1819
1803 Karlsson Irene 0 : 1 Metreveli Irina 2076
1944 Blomstedt Torbjorn 1 : 0 Pajuste Renee 2096
2086 Jonsson Peter 1 : 0 Mõtlik Madli  
2080 Sandstrom Richard 1 : 0 Krjukov Gerli  
2496 Soosyrv Ants 1 : 0 Lindberg Kristian 2225
 
Round: 9
1819 Sjostedt Hans 1 : 0 Vunk Tiit 1659
2329 Serdyukov Egor 1 : 0 Lindberg Kristian 2225
2430 Savrasova Yulia 1 : 0 Sandstrom Richard 2080
2076 Metreveli Irina 0 : 1 Jonsson Peter 2086
  Savik Aki 0 : 1 Pajuste Renee 2096
2331 Purk Andry 1 : 0 Blomstedt Torbjorn 1944
  Mõtlik Madli 0 : 1 Lindgren David  
2496 Soosyrv Ants 1 : 0 Eriksson Marcus 2056
Country: Sweden
City: Stockholm
Start: 2008-11-22
End: 2008-11-23
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.04033899307251 sec.