The tournament of Arkhangelsk region, group C,G
Round: G1
836 Stulova Alisa 0 : 1 Vostriakova Yulia 894
1035 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Minkina Elena  
747 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Sokolova Veronika  
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Fokicheva Anna 1226
 
Round: G2
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Vostriakova Yulia 894
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Buslakova Anastasja 994
747 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Stulova Alisa 836
1035 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Minkina Yuliya 779
  Sokolova Veronika 1 : 0 Minkina Elena  
 
Round: G3
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Zvezdina Nataliya 747
894 Vostriakova Yulia 0 : 1 Buslakova Anastasja 994
836 Stulova Alisa 1 : 0 Minkina Elena  
  Sokolova Veronika 1 : 0 Minkina Yuliya 779
 
Round: G4
894 Vostriakova Yulia 0 : 1 Buslakova Darya 1213
747 Zvezdina Nataliya 0 : 1 Buslakova Anastasja 994
836 Stulova Alisa 1 : 0 Minkina Yuliya 779
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Minkina Elena  
 
Round: G5
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Zvezdina Nataliya 747
1035 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Sokolova Veronika  
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Minkina Yuliya 779
994 Buslakova Anastasja 1 : 0 Minkina Elena  
 
Round: G6
994 Buslakova Anastasja 0 : 1 Minkina Yuliya 779
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Minkina Elena  
1035 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Stulova Alisa 836
894 Vostriakova Yulia 1 : 0 Zvezdina Nataliya 747
 
Round: G7
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 1035
894 Vostriakova Yulia 1 : 0 Minkina Elena  
  Sokolova Veronika 0 : 1 Stulova Alisa 836
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Minkina Yuliya 779
 
Round: G8
747 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Minkina Elena  
1035 Simanovskaia Anastasia 1 : 0 Buslakova Anastasja 994
779 Minkina Yuliya 0 : 1 Vostriakova Yulia 894
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Sokolova Veronika  
 
Round: G9
747 Zvezdina Nataliya 1 : 0 Minkina Yuliya 779
  Sokolova Veronika 0 : 1 Buslakova Anastasja 994
836 Stulova Alisa 0 : 1 Fokicheva Anna 1226
1035 Simanovskaia Anastasia 0 : 1 Buslakova Darya 1213
 
Round: G10
894 Vostriakova Yulia 1 : 0 Simanovskaia Anastasia 1035
  Minkina Elena 1 : 0 Minkina Yuliya 779
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Sokolova Veronika  
994 Buslakova Anastasja 0 : 1 Stulova Alisa 836
 
Round: G11
1213 Buslakova Darya 1 : 0 Stulova Alisa 836
747 Zvezdina Nataliya 0 : 1 Simanovskaia Anastasia 1035
  Sokolova Veronika 0 : 1 Vostriakova Yulia 894
1226 Fokicheva Anna 1 : 0 Buslakova Anastasja 994
 
Round: С1
  Garmanov Radion 0 : 1 Orlov Maxim 877
1149 Startsev Maksim 1 : 0 Ozerov Denis 727
805 Vereshagin Dmitrii 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
 
Round: С2
816 Sokolov Andrei 1 : 0 Nikolaev Mikhail 828
  Kozhemjakin Kirill 1 : 0 Garmanov Radion  
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Orlov Maxim 877
805 Vereshagin Dmitrii 0 : 1 Fokichev Egor 1192
898 Kazantsev Konstantin 0 : 1 Ozerov Denis 727
  Parshenok Andrey 0 : 1 Startsev Maksim 1149
1056 Noskov Pavel 0 : 1 Stoyanov Egor 1389
 
Round: С3
  Garmanov Radion 0 : 1 Nikolaev Mikhail 828
935 Pavlovskiy Egor 1 : 0 Sokolov Andrei 816
  Kozhemjakin Kirill 0 : 1 Orlov Maxim 877
1056 Noskov Pavel 1 : 0 Ozerov Denis 727
805 Vereshagin Dmitrii 1 : 0 Parshenok Andrey  
1192 Fokichev Egor 0 : 1 Startsev Maksim 1149
 
Round: С4
1056 Noskov Pavel 0 : 1 Fokichev Egor 1192
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Startsev Maksim 1149
1389 Stoyanov Egor 1 : 0 Orlov Maxim 877
935 Pavlovskiy Egor 1 : 0 Vereshagin Dmitrii 805
727 Ozerov Denis 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
898 Kazantsev Konstantin 0 : 1 Sokolov Andrei 816
  Garmanov Radion 1 : 0 Pakholkov Stepan  
 
Round: С5
816 Sokolov Andrei 0 : 1 Orlov Maxim 877
828 Nikolaev Mikhail 1 : 0 Vereshagin Dmitrii 805
1056 Noskov Pavel 1 : 0 Pavlovskiy Egor 935
  Kozhemjakin Kirill 1 : 0 Pakholkov Stepan  
1389 Stoyanov Egor 1 : 0 Startsev Maksim 1149
898 Kazantsev Konstantin 1 : 0 Garmanov Radion  
  Parshenok Andrey 0 : 1 Ozerov Denis 727
 
Round: С6
805 Vereshagin Dmitrii 1 : 0 Startsev Maksim 1149
1389 Stoyanov Egor 1 : 0 Ozerov Denis 727
1056 Noskov Pavel 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
  Parshenok Andrey 1 : 0 Garmanov Radion  
1192 Fokichev Egor 1 : 0 Orlov Maxim 877
816 Sokolov Andrei 1 : 0 Pakholkov Stepan  
 
Round: С7
727 Ozerov Denis 1 : 0 Pakholkov Stepan  
1192 Fokichev Egor 0 : 1 Sokolov Andrei 816
1389 Stoyanov Egor 1 : 0 Vereshagin Dmitrii 805
828 Nikolaev Mikhail 1 : 0 Orlov Maxim 877
1149 Startsev Maksim 1 : 0 Garmanov Radion  
  Kozhemjakin Kirill 1 : 0 Parshenok Andrey  
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Noskov Pavel 1056
 
Round: С8
1056 Noskov Pavel 1 : 0 Parshenok Andrey  
805 Vereshagin Dmitrii 1 : 0 Garmanov Radion  
1389 Stoyanov Egor 1 : 0 Fokichev Egor 1192
816 Sokolov Andrei 1 : 0 Kozhemjakin Kirill  
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Ozerov Denis 727
877 Orlov Maxim 0 : 1 Startsev Maksim 1149
 
Round: C1
1192 Fokichev Egor 1 : 0 Pavlovskiy Egor 935
1389 Stoyanov Egor 1 : 0 Kazantsev Konstantin 898
  Pakholkov Stepan 0 : 1 Parshenok Andrey  
1199 Prokopyev Andrei 1 : 0 Nikolaev Mikhail 828
1056 Noskov Pavel 1 : 0 Sokolov Andrei 816
 
Round: C2
  Pakholkov Stepan 0 : 1 Pavlovskiy Egor 935
 
Round: C3
1389 Stoyanov Egor 0 : 1 Prokopyev Andrei 1199
  Pakholkov Stepan 0 : 1 Kazantsev Konstantin 898
 
Round: C4
828 Nikolaev Mikhail 1 : 0 Parshenok Andrey  
 
Round: C5
1192 Fokichev Egor 0 : 1 Prokopyev Andrei 1199
 
Round: C6
898 Kazantsev Konstantin 0 : 1 Nikolaev Mikhail 828
935 Pavlovskiy Egor 0 : 1 Prokopyev Andrei 1199
 
Round: C7
935 Pavlovskiy Egor 1 : 0 Kazantsev Konstantin 898
 
Round: C8
828 Nikolaev Mikhail 0 : 1 Pavlovskiy Egor 935
  Parshenok Andrey 0 : 1 Kazantsev Konstantin 898
Country: Russia
City: Podyuga
Start: 2021-10-01
End: 2021-10-03
Rated: Yes
Processed: Yes
Click on Start and End dates to see rating before and after tournament.
Hover the mouse over player name to see his personal score with the opponent.
Time: 0.018346071243286 sec.